Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL niedziela, 31 październik 2021 niedziela, 31 październik 2021
JASTRZĘBIE
7-1
ZAGŁĘBIE
Lodowisko Jastor MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Strzały 48-19
S. Główny Mariusz Smura
S. Główny Marcin Polak
S. Liniowy Wojciech Moszczyński
S. Liniowy Sławomir Szachniewicz
Frekwencja 500
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
53:55
Kara (2 min)
47:24
Kara (2 min)
44:16
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
38:05
Kara (2 min)
38:05
Kara (2 min)
Lukas Lundvald Nielsen - Rzucenie na bandę
35:19
Kara - Rzut Karny
35:19
Niewykorzystany rz. karny
20:08
Kara (2 min)
Arkadiusz Kostek - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 7

Patrik Nechvatal

12 1 91.7%
BR 35

Michał Kieler

7 🚫 100%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 16

Arkadiusz Kostek

1 A 2 min
PO 78

Siarhei Bahaleisha

LS 77

Ruslan Bashirov

1 A
ŚR 89

Roman Rac

1
PS 13

Egils Kalns

1
2 Formacja
LO 17

Kamil Górny

PO 6

Eriks Sevcenko

LS 92

Maciej Urbanowicz

ŚR 79

Vitalijs Pavlovs

2 A
PS 27

Arturs Sevcenko

1 1 A
3 Formacja
LO 59

Marcin Horzelski

PO 9

Yauheni Kameneu

2 A
LS 22

Radosław Nalewajka

1 1 A 6 min
ŚR 98

Dominik Jarosz

1
PS 20

Łukasz Nalewajka

1 A
4 Formacja
LO 18

Patryk Matusik

1 A
PO 94

Jakub Gimiński

LS 8

Patryk Pelaczyk

1 1 A
ŚR 14

Samuel Mlynarovic (✖)

1 1 A
PS 41

Frenks Razgals

1 A
Trener
Robert Kalaber
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 34

Michał Czernik

48 7 85.4%
BR 33

Marcel Kotuła

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 15

Michał Naróg

PO 17

Mikhail Syroezhkin

LS 8

Andrei Dubinin

ŚR 40

Aleksandr Vasilev

PS 88

Lukas Lundvald Nielsen

2 min
2 Formacja
LO 37

Armen Khoperia

PO 96

Oskar Jaśkiewicz

LS 11

Martin Przygodzki

1 A
ŚR 13

Jarosław Rzeszutko

1
PS 57

Dominik Nahunko

3 Formacja
LO 27

Szymon Luszniak

PO 26

Nikita Mitskevich

LS 87

Jakub Blanik

ŚR 18

Tomasz Kozłowski

PS 19

Kamil Sikora

4 Formacja
LO 16

Kacper Opiłka

LS 91

Mariusz Piotrowski

ŚR 6

Aleksander Gniewek

PS 89

Vladislav Gusev

Trener
Grzegorz Klich