Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL piątek, 05 listopad 2021 piątek, 05 listopad 2021
CRACOVIA
5-2
ZAGŁĘBIE
Lodowisko im. Adam "Rocha" Kowalskiego Kraków
Strzały 51-26
S. Główny Tomasz Radzik
S. Główny Sebastian Kłaczyński
S. Liniowy Maciej Byczkowski
S. Liniowy Grzegorz Cytawa
Frekwencja 300
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
56:24
Kara (2 min)
Vladislav Gusev - Spowodowanie upadku przeciwnika
51:02
Kara (2 min)
Jiri Gula - Uderzenie kijem
50:18
Kara (5 min)
Martin Dudas - Atak kolanem
50:18
Kara (20 min)
Martin Dudas - Kara meczu za niesportowe zachowanie
44:23
Kara (2 min)
39:00
Kara (2 min)
Nikita Mitskevich - Spowodowanie upadku przeciwnika
35:08
Kara (2 min)
32:42
Kara (2 min)
Oskar Jaśkiewicz - Przeszkadzanie
28:21
Kara (2 min)
Erik Nemec - Rzucenie na bandę
21:26
Kara (2 min)
Michał Czernik - Spowodowanie upadku przeciwnika
16:53
Kara (2 min)
16:43
Kara (2 min)
Stephan Csamango - Przeszkadzanie
13:50
Kara (2 min)
Mikhail Syroezhkin - Uderzenie kijem
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 72

David Zabolotny

26 2 92.3%
BR 30

Łukasz Hebda

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 89

Jiri Gula

1 1 A 2 min
PO 33

Jakub Saur

LS 32

Grigorii Mishchenko

1 A
ŚR 14

Erik Nemec

1 1 A 2 min
PS 95

Damian Kapica

1 A
2 Formacja
LO 2

Martin Dudas

1 A 25 min
PO 49

Jakub Muller

LS 24

Dmitrii Ismagilov

1 2 min
ŚR 10

Evgeni Bodrov

1 2 min
PS 88

Artem Voroshilo

1 A
3 Formacja
LO 90

Ales Jezek

2 A
PO 16

Saku Kinnunen

LS 71

Sebastian Brynkus

1 A 2 min
ŚR 50

Ivan Iatsenko

1 A
PS 13

Evgenii Popitich

1
4 Formacja
LO 8

Łukasz Kamiński

PO 3

Patryk Gosztyła

LS 7

Igor Augustyniak

ŚR 15

Collin Shirley

PS 94

Stephan Csamango

2 min
Trener
Rudolf Rohacek
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 34

Michał Czernik

51 5 90.2%
BR 29

Mikołaj Szczepkowski

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 24

Bartłomiej Bychawski

1 A
PO 17

Mikhail Syroezhkin

2 min
LS 10

Michał Bernacki

ŚR 40

Aleksandr Vasilev

1 A
PS 88

Lukas Lundvald Nielsen

2 Formacja
LO 15

Michał Naróg

PO 96

Oskar Jaśkiewicz

2 min
LS 11

Martin Przygodzki

ŚR 13

Jarosław Rzeszutko

1
PS 8

Andrei Dubinin

3 Formacja
LO 37

Armen Khoperia

PO 26

Nikita Mitskevich

2 min
LS 19

Kamil Sikora

ŚR 18

Tomasz Kozłowski

PS 57

Dominik Nahunko

1
4 Formacja
LO 6

Aleksander Gniewek

PO 27

Szymon Luszniak

LS 23

Dominik Kasprzyk

ŚR 87

Jakub Blanik

PS 89

Vladislav Gusev

2 min
Trener
Grzegorz Klich