Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL niedziela, 07 listopad 2021 niedziela, 07 listopad 2021
JASTRZĘBIE
4-3
CRACOVIA
Lodowisko Jastor MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Strzały 41-31
S. Główny Robert Długi
S. Główny Mateusz Niżnik
S. Liniowy Kamil Korwin
S. Liniowy Andrzej Nenko
Frekwencja 500
60:00
Zmiana bramkarza
58:45
Zmiana bramkarza
57:39
Zmiana bramkarza
57:19
Zmiana bramkarza
55:51
Kara (2 min)
Arturs Sevcenko - Spowodowanie upadku przeciwnika
54:21
Kara (2 min)
Jakub Muller - Spowodowanie upadku przeciwnika
53:12
Czas
49:09
Czas
30:17
Kara (2 min)
Radosław Nalewajka - Uderzenie kijem
28:17
Kara (2 min)
Erik Nemec - Ostrość
28:17
Kara (5 min)
28:17
Kara (20 min)
Erik Nemec - Kara meczu za niesportowe zachowanie
28:17
Kara (2 min)
28:17
Kara (5 min)
28:17
Kara (20 min)
Samuel Mlynarovic (✖) - Kara meczu za niesportowe zachowanie
28:17
Kara (2 min)
Roman Rac - Ostrość
27:38
Kara (2 min)
Saku Kinnunen - Spowodowanie upadku przeciwnika
22:23
Gol
15:48
Kara (2 min)
Ales Jezek - Atak kolanem
09:44
Kara (2 min)
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 7

Patrik Nechvatal

31 3 90.3%
BR 35

Michał Kieler

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 6

Eriks Sevcenko

PO 78

Siarhei Bahaleisha

LS 92

Maciej Urbanowicz

ŚR 79

Vitalijs Pavlovs

1 A
PS 20

Łukasz Nalewajka

2 Formacja
LO 17

Kamil Górny

PO 59

Marcin Horzelski

1 2 min
LS 77

Ruslan Bashirov

ŚR 89

Roman Rac

1 A 2 min
PS 13

Egils Kalns

1 1 A
3 Formacja
LO 16

Arkadiusz Kostek

PO 9

Yauheni Kameneu

LS 27

Arturs Sevcenko

2 min
ŚR 14

Samuel Mlynarovic (✖)

1 A 27 min
PS 41

Frenks Razgals

1
4 Formacja
LO 18

Patryk Matusik

PO 94

Jakub Gimiński

LS 8

Patryk Pelaczyk

1
ŚR 98

Dominik Jarosz

1 A
PS 22

Radosław Nalewajka

2 min
Trener
Robert Kalaber
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 72

David Zabolotny

41 4 90.2%
BR 30

Łukasz Hebda

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 89

Jiri Gula

PO 33

Jakub Saur

LS 32

Grigorii Mishchenko

1
ŚR 14

Erik Nemec

1 A 27 min
PS 95

Damian Kapica

1 A
2 Formacja
LO 2

Martin Dudas

PO 49

Jakub Muller

2 min
LS 24

Dmitrii Ismagilov

1 A
ŚR 10

Evgeni Bodrov

1 A
PS 88

Artem Voroshilo

1 1 A
3 Formacja
LO 90

Ales Jezek

1 A 2 min
PO 16

Saku Kinnunen

2 min
LS 71

Sebastian Brynkus

ŚR 50

Ivan Iatsenko

1
PS 13

Evgenii Popitich

4 Formacja
PO 3

Patryk Gosztyła

LS 7

Igor Augustyniak

ŚR 15

Collin Shirley

PS 94

Stephan Csamango

Trener
Rudolf Rohacek