Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL piątek, 19 listopad 2021 piątek, 19 listopad 2021
UNIA
6-5
PODHALE
Hala Lodowa MOSiR Oświęcim
Strzały 35-20
S. Główny Sebastian Kryś
S. Główny Mariusz Smura
S. Liniowy Michał Żak
S. Liniowy Wojciech Moszczyński
Frekwencja 800
60:00
Zmiana bramkarza
58:45
Zmiana bramkarza
53:04
Czas
51:57
Kara (2 min)
Adrian Słowakiewicz - Spowodowanie upadku przeciwnika
46:32
Kara (2 min)
Patryk Wsół - Wysoko uniesiony kij
45:30
Kara (2 min)
41:37
Kara (2 min)
Kamil Paszek - Spowodowanie upadku przeciwnika
38:44
Kara (2 min)
25:57
Kara (2 min)
Dariusz Wanat - Uderzenie kijem
23:53
Czas
14:05
Kara (2 min)
Ryan Glenn - Spowodowanie upadku przeciwnika
13:01
Kara (2 min)
Fabian Kapica - Uderzenie kijem
06:53
Kara (2 min)
Ondrej Volrab - Atak łokciem
03:53
Kara (2 min)
Vasilii Streltsov - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 90

Clarke Saunders

20 5 75%
BR 53

Robert Kowalówka

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 4

Peter Bezuska

2 A
PO 47

Ryan Glenn

1 2 min
LS 77

Teddy Da Costa

3 A
ŚR 15

Victor Rollin Carlsson

2 1 A
PS 32

Vasilii Streltsov

1 3 A 2 min
2 Formacja
LO 96

Kamil Paszek

2 min
PO 58

Yegor Orlov

LS 91

Daniil Orekhin

ŚR 61

Krystian Dziubiński

1 1 A 2 min
PS 10

Dariusz Wanat

2 min
3 Formacja
LO 18

Miłosz Noworyta

PO 55

Patryk Noworyta

1 A
LS 44

Łukasz Krzemień

1
ŚR 87

Alexei Trandin

1 A
PS 12

Sebastian Kowalówka

2 min
4 Formacja
LS 40

Vasiliy Yerassov

PS 14

Adrian Prusak

Trener
Tom Coolen
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 50

Paweł Bizub

35 6 82.9%
BR 72

Oskar Polak

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 15

Damian Tomasik

PO 6

Patryk Wsół

2 min
LS 22

Gleb Bondaruk

1 2 A
ŚR 9

Bartłomiej Neupauer

2 1 A
PS 88

Andrei Chvanchikov

1 A
2 Formacja
LO 83

Ondrej Volrab

2 min
PO 44

Damian Szurowski

2 A
LS 20

Marcin Kolusz

1
ŚR 13

Kasper Bryniczka

1 A
PS 86

Filip Wielkiewicz

1 1 A
3 Formacja
LO 76

Maciej Sulka

1 A
PO 92

Jakub Michalski (✖)

LS 12

Jakub Worwa

1 A
ŚR 25

Adrian Słowakiewicz

2 min
PS 11

Łukasz Siuty

4 Formacja
LO 8

Kacper Kamieniecki

PO 95

Tobiasz Kapica

LS 10

Dawid Majoch

ŚR 91

Fabian Kapica

2 min
PS 14

Wiktor Bochnak

Trener
Andrei Gusov