Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL niedziela, 21 listopad 2021 niedziela, 21 listopad 2021
SANOK
3-2
UNIA
Hala Widowisko-Sportowa Arena MOSiR Sanok
Strzały 21-31
S. Główny Krzysztof Kozłowski
S. Główny Bartosz Kaczmarek
S. Liniowy Marcin Młynarski
S. Liniowy Michał Żak
Frekwencja 2300
60:00
Zmiana bramkarza
59:30
Zmiana bramkarza
59:16
Zmiana bramkarza
58:00
Zmiana bramkarza
43:25
Czas
35:36
Kara (2 min)
Eemeli Piippo - Gra złamanym kijem
34:13
Kara (2 min)
33:06
Kara (2 min)
Sami Jekunen - Spowodowanie upadku przeciwnika
29:51
Kara (2 min)
26:47
Kara (2 min)
18:34
Kara (2 min)
Marek Strzyżowski - Uderzenie kijem
13:44
Kara (2 min)
12:01
Kara - Rzut Karny
Yegor Orlov - Zahaczanie
12:01
Niewykorzystany rz. karny
02:46
Kara (2 min)
Alexander Mokshantsev - Wysoko uniesiony kij
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 31

Filip Świderski

BR 66

Patrik Spesny

31 2 93.5%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 81

Branislav Pavuk

PO 3

Sami Jekunen

2 min
LS 22

Toni Henttonen

1 A 2 min
ŚR 90

Aleksi Hamalainen

1 A
PS 8

Jakub Bukowski

1
2 Formacja
LO 60

Julius Marva

1
PO 9

Kamil Olearczyk

LS 13

Radosław Sawicki

2 A
ŚR 67

Sami Tamminen

1 1 A
PS 51

Alexander Mokshantsev

1 A 2 min
3 Formacja
LO 95

Eemeli Piippo

2 min
PO 23

Bogusław Rąpała

LS 29

Maciej Bielec

ŚR 18

Mateusz Wilusz

PS 88

Marcin Biały

4 Formacja
LO 12

Karol Biłas

LS 80

Marek Strzyżowski

2 min
ŚR 21

Krystian Mocarski

PS 42

Konrad Filipek

Trener
Marek Ziętara
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 90

Clarke Saunders

21 3 85.7%
BR 53

Robert Kowalówka

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 4

Peter Bezuska

2 min
PO 47

Ryan Glenn

1
LS 77

Teddy Da Costa

2 A
ŚR 15

Victor Rollin Carlsson

2 A 2 min
PS 32

Vasilii Streltsov

2 Formacja
LO 96

Kamil Paszek

PO 58

Yegor Orlov

LS 91

Daniil Orekhin

ŚR 61

Krystian Dziubiński

PS 10

Dariusz Wanat

3 Formacja
LO 18

Miłosz Noworyta

PO 55

Patryk Noworyta

LS 44

Łukasz Krzemień

ŚR 87

Alexei Trandin

1
PS 12

Sebastian Kowalówka

2 min
4 Formacja
LS 14

Adrian Prusak

Trener
Tom Coolen