Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL wtorek, 23 listopad 2021 wtorek, 23 listopad 2021
UNIA
4-3
ZAGŁĘBIE
Hala Lodowa MOSiR Oświęcim
Strzały 28-20
S. Główny Krzywda Mateusz
S. Główny Polak Marcin
S. Liniowy Pobożniak Dariusz
S. Liniowy Młynarski Marcin
Frekwencja 700
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
58:51
Kara (2 min)
Peter Bezuska - Trzymanie przeciwnika
58:51
Czas
49:00
Kara (2 min)
Clarke Saunders - Opóźnianie gry
46:24
Kara (2 min)
Aleksandr Vasilev - Rzucenie na bandę
34:55
Kara (2 min)
31:58
Kara (2 min)
29:08
Kara (2 min)
26:43
Kara (2 min)
Łukasz Krzemień - Uderzenie kijem
14:59
Kara (2 min)
Michał Naróg - Spowodowanie upadku przeciwnika
06:26
Kara (2 min)
02:43
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 90

Clarke Saunders

20 3 85%
BR 53

Robert Kowalówka

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 4

Peter Bezuska

2 min
PO 47

Ryan Glenn

LS 77

Teddy Da Costa

1 2 A
ŚR 15

Victor Rollin Carlsson

2 A
PS 32

Vasilii Streltsov

1 A
2 Formacja
LO 96

Kamil Paszek

PO 58

Yegor Orlov

1 A
LS 91

Daniil Orekhin

1
ŚR 61

Krystian Dziubiński

2 1 A
PS 10

Dariusz Wanat

3 Formacja
LO 18

Miłosz Noworyta

PO 17

Adam Kot

LS 44

Łukasz Krzemień

2 min
ŚR 87

Alexei Trandin

1 A
PS 12

Sebastian Kowalówka

4 Formacja
LO 23

Aleksandr Streltsov

LS 14

Adrian Prusak

PS 50

Vasiliy Yerassov

Trener
Coolen Tom
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 99

Andrei Filonenko

28 4 85.7%
BR 33

Marcel Kotuła

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 15

Michał Naróg

1 A 4 min
PO 17

Mikhail Syroezhkin

LS 78

Yevgeni Nikiforov

1
ŚR 10

Aleksandr Vasilev

1 1 A 2 min
PS 98

Michał Bernacki

2 Formacja
LO 4

Oskar Krawczyk

1
PO 96

Oskar Jaśkiewicz

1 A 2 min
LS 11

Martin Przygodzki

ŚR 13

Jarosław Rzeszutko

2 min
PS 8

Andrei Dubinin

3 Formacja
LO 37

Armen Khoperia

PO 26

Nikita Mitskevich

LS 19

Kamil Sikora

ŚR 18

Tomasz Kozłowski

2 min
PS 88

Lukas Lundvald Nielsen

1 A
4 Formacja
LO 6

Aleksander Gniewek

PO 27

Szymon Luszniak

LS 91

Mariusz Piotrowski

ŚR 57

Dominik Nahunko

PS 23

Dominik Kasprzyk

Trener
Klich Grzegorz