Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL piątek, 26 listopad 2021 piątek, 26 listopad 2021
JASTRZĘBIE
1-5
UNIA
Lodowisko Jastor MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Strzały 31-23
S. Główny Bartosz Kaczmarek
S. Główny Paweł Kosidło
S. Liniowy Michał Gerne
S. Liniowy Kamil Korwin
Frekwencja 450
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:32
Kara (2 min)
Aleksandr Streltsov - Wysoko uniesiony kij
59:32
Czas
50:19
Kara (2 min)
Dariusz Wanat - Wymuszanie kary
50:19
Kara (2 min)
46:59
Kara (2 min)
Dariusz Wanat - Spowodowanie upadku przeciwnika
40:33
Kara (2 min)
Egils Kalns - Trzymanie przeciwnika
37:16
Gol
30:07
Kara (2 min)
Ruslan Bashirov - Uderzenie kijem
28:42
Kara (2 min)
Maciej Urbanowicz - Rzucenie na bandę
25:44
Kara (2 min)
Yegor Orlov - Spowodowanie upadku przeciwnika
12:38
Kara (2 min)
Aleksandr Streltsov - Wysoko uniesiony kij
12:38
Kara (2 min)
Aleksandr Streltsov - Wysoko uniesiony kij
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 7

Patrik Nechvatal

8 2 75%
BR 35

Michał Kieler

15 3 80%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 59

Marcin Horzelski

PO 17

Kamil Górny

1
LS 92

Maciej Urbanowicz

4 min
ŚR 89

Roman Rac

1 A
PS 13

Egils Kalns

2 min
2 Formacja
LO 9

Yauheni Kameneu

PO 6

Eriks Sevcenko

LS 82

Martin Kasperlik

1 A
ŚR 79

Vitalijs Pavlovs

PS 41

Frenks Razgals

3 Formacja
LO 16

Arkadiusz Kostek

PO 18

Patryk Matusik

LS 27

Arturs Sevcenko

ŚR 98

Dominik Jarosz

PS 22

Radosław Nalewajka

4 Formacja
LO 94

Jakub Gimiński

PO 28

Dawid Wróblewski

LS 8

Patryk Pelaczyk

ŚR 40

Marcin Płachetka

PS 77

Ruslan Bashirov

2 min
Trener
Robert Kalaber
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 90

Clarke Saunders

31 1 96.8%
BR 53

Robert Kowalówka

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 4

Peter Bezuska

1 A
PO 47

Ryan Glenn

3 A
LS 77

Teddy Da Costa

1
ŚR 15

Victor Rollin Carlsson

1 1 A
PS 91

Daniil Orekhin

2 Formacja
LO 96

Kamil Paszek

PO 58

Yegor Orlov

2 min
LS 23

Aleksandr Streltsov

1 A 6 min
ŚR 32

Vasilii Streltsov

1 1 A
PS 61

Krystian Dziubiński

2 1 A
3 Formacja
LO 18

Miłosz Noworyta

PO 17

Adam Kot

LS 87

Alexei Trandin

ŚR 44

Łukasz Krzemień

PS 12

Sebastian Kowalówka

4 Formacja
LS 14

Adrian Prusak

ŚR 10

Dariusz Wanat

4 min
PS 88

Andrej Themar

Trener
Tom Coolen