Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL niedziela, 28 listopad 2021 niedziela, 28 listopad 2021
PODHALE
1-2
JASTRZĘBIE
Miejska Hala Lodowa MCSiR Nowy Targ
Strzały 18-34
S. Główny Michał BACA
S. Główny Patryk KASPRZYK
S. Liniowy Grzegorz CUDEK
S. Liniowy Wojciech MOSZCZYŃSKI
Frekwencja 500
60:00
Zmiana bramkarza
59:41
Kara (2 min)
Eriks Sevcenko - Atak kijem trzymanym oburącz
58:57
Czas
58:57
Zmiana bramkarza
43:38
Kara (2 min)
Martin Kasperlik - Przeszkadzanie
41:24
Kara (2 min)
Paweł Bizub - Opóźnianie gry
40:40
Kara (2 min)
Arturs Sevcenko - Spowodowanie upadku przeciwnika
38:48
Kara (2 min)
16:24
Kara (2 min)
Roman Rac - Natarcie
06:55
Kara (2 min)
Bartłomiej Wsół - Atak kijem trzymanym oburącz
06:55
Kara (2 min)
Vitalijs Pavlovs - Atak kijem trzymanym oburącz
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 50

Paweł Bizub

34 2 94.1%
BR 72

Oskar Polak

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 15

Damian Tomasik

PO 20

Marcin Kolusz

LS 22

Gleb Bondaruk

ŚR 9

Bartłomiej Neupauer

2 min
PS 88

Andrei Chvanchikov

2 Formacja
LO 83

Ondrej Volrab

PO 44

Damian Szurowski

LS 71

Bartłomiej Wsół

1 A 2 min
ŚR 91

Fabian Kapica

1
PS 86

Filip Wielkiewicz

3 Formacja
LO 76

Maciej Sulka

PO 6

Patryk Wsół

LS 12

Jakub Worwa

ŚR 25

Adrian Słowakiewicz

PS 11

Łukasz Siuty

4 Formacja
PO 95

Tobiasz Kapica

LS 4

Marat Saroka

1 A
ŚR 40

Jakub Malasiński

PS 14

Wiktor Bochnak

Trener
Andrei GUSOV
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 7

Patrik Nechvatal

18 1 94.4%
BR 35

Michał Kieler

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 69

Mateusz Bryk

PO 17

Kamil Górny

1 A
LS 82

Martin Kasperlik

2 min
ŚR 89

Roman Rac

2 min
PS 13

Egils Kalns

2 Formacja
LO 9

Yauheni Kameneu

PO 6

Eriks Sevcenko

2 min
LS 27

Arturs Sevcenko

1 2 min
ŚR 79

Vitalijs Pavlovs

1 A 2 min
PS 41

Frenks Razgals

1 1 A
3 Formacja
LO 16

Arkadiusz Kostek

1 A
PO 18

Patryk Matusik

LS 92

Maciej Urbanowicz

ŚR 98

Dominik Jarosz

PS 22

Radosław Nalewajka

4 Formacja
LO 94

Jakub Gimiński

PO 28

Dawid Wróblewski

LS 8

Patryk Pelaczyk

ŚR 40

Marcin Płachetka

PS 77

Ruslan Bashirov

Trener
Robert KALABER