Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL wtorek, 07 grudzień 2021 wtorek, 07 grudzień 2021
ZAGŁĘBIE
1-2
CRACOVIA
Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec
Strzały 39-33
S. Główny Paweł Breske
S. Główny Sebastian Kryś
S. Liniowy Jacek Szutta
S. Liniowy Rafał Noworyta
Frekwencja 200
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
58:12
Kara (2 min)
57:59
Kara (5 min)
57:59
Kara (20 min)
Bartłomiej Bychawski - Kara meczu za niesportowe zachowanie
53:47
Kara (2 min)
Evgeni Bodrov - Spowodowanie upadku przeciwnika
46:57
Gol
33:40
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
14:14
Kara (2 min)
Dmitrii Ismagilov - Spowodowanie upadku przeciwnika
05:01
Kara (2 min)
Martin Dudas - Przeszkadzanie
04:27
Kara (2 min)
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 99

Andrei Filonenko

33 2 93.9%
BR 33

Marcel Kotuła

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 15

Michał Naróg

PO 17

Mikhail Syroezhkin

LS 78

Yevgeni Nikiforov

1
ŚR 10

Aleksandr Vasilev

PS 22

Ruslan Bashirov

2 Formacja
LO 24

Bartłomiej Bychawski

25 min
PO 96

Oskar Jaśkiewicz (x)

LS 11

Martin Przygodzki

ŚR 13

Jarosław Rzeszutko

PS 98

Michał Bernacki

1 A
3 Formacja
LO 37

Armen Khoperia

PO 4

Oskar Krawczyk

2 min
LS 19

Kamil Sikora

ŚR 18

Tomasz Kozłowski

PS 88

Lukas Lundvald Nielsen

4 Formacja
LO 26

Nikita Mitskevich

PO 87

Jakub Blanik

LS 8

Andrei Dubinin

ŚR 57

Dominik Nahunko

PS 32

Damian Piotrowicz

Trener
Grzegorz Klich
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 59

Denis Perevozchikov

39 1 97.4%
BR 72

David Zabolotny

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 89

Jiri Gula

PO 33

Jakub Saur

LS 13

Evgenii Popitich

ŚR 15

Collin Shirley

1 2 min
PS 14

Erik Nemec

1 A
2 Formacja
LO 2

Martin Dudas

2 min
PO 49

Jakub Muller

LS 24

Dmitrii Ismagilov

1 2 min
ŚR 10

Evgeni Bodrov

2 min
PS 88

Artem Voroshilo

3 Formacja
LO 67

Jere Karlsson

PO 16

Saku Kinnunen

1 A
LS 71

Sebastian Brynkus

ŚR 50

Ivan Iatsenko

PS 81

Mateusz Bezwiński

4 Formacja
LO 3

Patryk Gosztyła

LS 8

Łukasz Kamiński

ŚR 90

Ales Jezek

Trener
Rudolf Rohacek