Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL wtorek, 04 styczeń 2022 wtorek, 04 styczeń 2022
ZAGŁĘBIE
3-7
UNIA
Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec
Strzały 33-27
S. Główny Marcin Polak
S. Główny Patryk Pyrskała
S. Liniowy Maciej Byczkowski
S. Liniowy Grzegorz Cytawa
Frekwencja 300
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
54:37
Kara (2 min)
Kamil Sikora - Rzucenie na bandę
49:05
Kara (2 min)
47:35
Kara (2 min)
Aleksandr Vasilev - Uderzenie kijem
40:55
Kara (2 min)
Teddy Da Costa - Uderzenie kijem
40:55
Kara (2 min)
Ruslan Bashirov - Przeszkadzanie
34:48
Czas
32:36
Kara (2 min)
19:38
Kara (2 min)
Dariusz Wanat - Uderzenie kijem
17:36
Kara (2 min)
Armen Khoperia - Trzymanie przeciwnika
06:35
Gol
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 99

Andrei Filonenko

20 7 65%
BR 34

Michał Czernik

7 🚫 100%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 15

Michał Naróg

PO 17

Mikhail Syroezhkin

LS 78

Yevgeni Nikiforov

1
ŚR 10

Aleksandr Vasilev

1 A 4 min
PS 22

Ruslan Bashirov

1 A 2 min
2 Formacja
LO 37

Armen Khoperia

2 min
PO 96

Oskar Jaśkiewicz (x)

LS 8

Andrei Dubinin

ŚR 13

Jarosław Rzeszutko

PS 88

Lukas Lundvald Nielsen

3 Formacja
LO 27

Szymon Luszniak

PO 4

Oskar Krawczyk

LS 19

Kamil Sikora

1 A 4 min
ŚR 18

Tomasz Kozłowski

1
PS 98

Michał Bernacki

4 Formacja
LO 6

Aleksander Gniewek

PO 16

Kacper Opiłka

LS 87

Jakub Blanik

ŚR 57

Dominik Nahunko

PS 32

Damian Piotrowicz

1
Trener
Grzegorz Klich
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 90

Clarke Saunders

33 3 90.9%
BR 53

Robert Kowalówka

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 5

Nikolai Stasenko

PO 58

Yegor Orlov

1 A
LS 88

Andrej Themar

2 A
ŚR 15

Victor Rollin Carlsson

2 1 A
PS 77

Teddy Da Costa

1 1 A 2 min
2 Formacja
LO 47

Ryan Glenn

PO 4

Peter Bezuska

LS 23

Aleksandr Streltsov

1 A
ŚR 32

Vasilii Streltsov

1
PS 61

Krystian Dziubiński

1 A
3 Formacja
LO 18

Miłosz Noworyta

PO 96

Kamil Paszek

1 A
LS 91

Daniil Orekhin

2 1 A
ŚR 44

Łukasz Krzemień

1 1 A
PS 12

Sebastian Kowalówka

2 A
4 Formacja
LO 50

Vasiliy Yerassov

LS 10

Dariusz Wanat

2 min
ŚR 87

Alexei Trandin

PS 14

Adrian Prusak

Trener
Tom Coolen