Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL piątek, 11 luty 2022 piątek, 11 luty 2022
ZAGŁĘBIE
5-2
SANOK
Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec
Strzały 26-39
S. Główny Sebastian Kłaczyński
S. Główny Bartosz Kaczmarek
S. Liniowy Wojciech Czech
S. Liniowy Michał Żak
Frekwencja 500
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:31
Niewykorzystany rz. karny
59:31
Kara - Rzut Karny
Aleksander Gniewek - Uderzenie kijem
52:46
Kara (2 min)
Michał Naróg - Trzymanie przeciwnika
48:18
Kara (2 min)
Dominik Nahunko - Spowodowanie upadku przeciwnika
46:49
Kara (2 min)
Jakub Bukowski - Atak kijem trzymanym oburącz
45:23
Kara (2 min)
Julius Marva - Atak kijem trzymanym oburącz
39:22
Gol
37:42
Kara (2 min)
Aleksandr Vasilev - Spowodowanie upadku przeciwnika
36:43
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
30:52
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
28:34
Kara (2 min)
Michał Bernacki - Spowodowanie upadku przeciwnika
18:02
Kara (2 min)
Kamil Sikora - Atak kolanem
09:07
Kara (2 min)
00:00
Kara (2 min)
Odmowa rozpoczęcia gry
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 99

Andrei Filonenko

39 2 94.9%
BR 33

Marcel Kotuła

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 15

Michał Naróg

2 min
PO 17

Mikhail Syroezhkin

LS 78

Yevgeni Nikiforov

2 1 A
ŚR 10

Aleksandr Vasilev

3 A 2 min
PS 22

Ruslan Bashirov

1 3 A
2 Formacja
LO 37

Armen Khoperia

PO 96

Oskar Jaśkiewicz

LS 57

Dominik Nahunko

1 2 min
ŚR 13

Jarosław Rzeszutko

2 min
PS 9

Andrei Chvanchikov

3 Formacja
LO 4

Oskar Krawczyk

PO 77

Daniel Klinecky

LS 19

Kamil Sikora

2 min
ŚR 18

Tomasz Kozłowski

PS 98

Michał Bernacki

1 2 min
4 Formacja
PO 6

Aleksander Gniewek

PO 16

Kacper Opiłka

LS 32

Damian Piotrowicz

ŚR 8

Andrei Dubinin

PS 87

Jakub Blanik

Trener
Grzegorz Klich
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 36

Dominik Salama

26 5 80.8%
BR 66

Patrik Spesny

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 95

Eemeli Piippo

1 A
PO 3

Sami Jekunen

LS 13

Radosław Sawicki

1
ŚR 21

Krystian Mocarski

PS 8

Jakub Bukowski

2 min
2 Formacja
LO 60

Julius Marva

1 A 2 min
PO 71

Jere Karlsson

1
LS 22

Toni Henttonen

ŚR 67

Sami Tamminen

1 A
PS 51

Alexander Mokshantsev

1 A
3 Formacja
LO 23

Bogusław Rąpała

PO 5

Bartosz Florczak

LS 29

Maciej Bielec

ŚR 18

Mateusz Wilusz

PS 42

Konrad Filipek

4 Formacja
LO 12

Karol Biłas

PO 9

Kamil Olearczyk

LS 11

Łukasz Łyko

ŚR 10

Sebastian Bar

PS 88

Marcin Biały

Trener
Miika Elomo