Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL wtorek, 01 luty 2022 wtorek, 01 luty 2022
PODHALE
2-5
CRACOVIA
Miejska Hala Lodowa MCSiR Nowy Targ
Strzały 25-35
S. Główny Sebastian KŁACZYŃSKI
S. Główny Marcin POLAK
S. Liniowy Artur HYLIŃSKI
S. Liniowy Dariusz POBOŻNIAK
Frekwencja 250
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
58:28
Kara (2 min)
Ondrej Volrab - Trzymanie przeciwnika
46:56
Kara (2 min)
32:54
Kara (2 min)
31:52
Czas
26:27
Kara (2 min)
Artem Voroshilo - Atak łokciem
22:26
Kara (2 min)
Kasper Bryniczka - Uderzenie kijem
16:55
Kara (2 min)
Dmitrii Ismagilov - Wysoko uniesiony kij
12:00
Kara (2 min)
Saku Kinnunen - Trzymanie przeciwnika
11:30
Kara (2 min)
Ivan Iatsenko - Wysoko uniesiony kij
02:23
Kara (2 min)
Damian Tomasik - Uderzenie kijem
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 50

Paweł Bizub

35 5 85.7%
BR 72

Oskar Polak

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 83

Ondrej Volrab

2 min
PO 77

Robert Mrugała

1
LS 71

Bartłomiej Wsół

1 A
ŚR 13

Kasper Bryniczka

2 min
PS 91

Fabian Kapica

1 A
2 Formacja
LO 15

Damian Tomasik

1 2 min
PO 8

Kacper Kamieniecki

LS 12

Jakub Worwa

ŚR 9

Bartłomiej Neupauer

PS 11

Łukasz Siuty

2 min
3 Formacja
LO 6

Patryk Wsół

PO 76

Maciej Sulka

LS 14

Wiktor Bochnak

1 A
ŚR 25

Adrian Słowakiewicz

PS 4

Marat Saroka

4 Formacja
LS 10

Krzysztof Jarczyk

ŚR 95

Tobiasz Kapica

PS 40

Jakub Malasiński

1 A
Trener
Andrei GUSOV
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 59

Denis Perevozchikov

25 2 92%
BR 72

David Zabolotny

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 89

Jiri Gula

1
PO 33

Jakub Saur

LS 77

Yevgeni Solovyov

ŚR 12

Yegor Dugin

1 A
PS 14

Erik Nemec

2
2 Formacja
LO 2

Martin Dudas

1 A 2 min
PO 90

Ales Jezek

1 A
LS 13

Evgenii Popitich

1
ŚR 10

Evgeni Bodrov

2 A
PS 24

Dmitrii Ismagilov

3 A 2 min
3 Formacja
LO 4

Michał Jaracz

PO 16

Saku Kinnunen

1 A 2 min
LS 71

Sebastian Brynkus

ŚR 50

Ivan Iatsenko

1 2 min
PS 94

Stephan Csamango

4 Formacja
LO 81

Mateusz Bezwiński

PO 3

Olaf Surma

LS 88

Artem Voroshilo

2 min
ŚR 15

Collin Shirley

1 A
PS 32

Grigorii Mishchenko

Trener
Rudolf ROHACEK