Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL sobota, 27 listopad 2021 sobota, 27 listopad 2021
POLONIA
11-4
STOCZNIOWIEC
Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów OSiR Bytom
Strzały 58-21
S. Główny Sajmon Grelich
S. Główny
S. Liniowy Paweł Zięba
S. Liniowy Eryk Sztwiertnia
Frekwencja 350
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:48
Kara (5 min)
59:48
Kara (20 min)
Michał Rybak - Kara meczu za niesportowe zachowanie
59:48
Kara (5 min)
59:48
Kara (20 min)
Mikhail Kruk - Kara meczu za niesportowe zachowanie
57:12
Kara (2 min)
55:37
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
52:38
Kara (5 min)
52:38
Kara (20 min)
Błażej Salamon - Kara meczu za niesportowe zachowanie
52:38
Kara (2 min)
Błażej Salamon - Uderzenie kijem
52:38
Kara (2 min)
Błażej Salamon - Atak kijem trzymanym oburącz
47:07
Kara (2 min)
Jakub Puchalski - Wysoko uniesiony kij
44:33
Kara (2 min)
Ilya Kruk - Atak kijem trzymanym oburącz
29:02
Kara (2 min)
Artsiom Zhurauski - Uderzenie kijem
11:20
Kara (2 min)
Sebastian Wicher - Spowodowanie upadku przeciwnika
07:41
Kara (2 min)
06:51
Kara (2 min)
03:40
Kara (2 min)
Artsiom Zhurauski - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 29

Łukasz Wieczorek IV

21 4 81%
BR 1

Mateusz Kołodziej

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 14

Bartłomiej Stępień

PO 19

Łukasz Dybaś

1 1 A
LS 16

Błażej Salamon

2 2 A 29 min
ŚR 9

Piotr Bajon

3 A
PS 13

Karol Wąsiński

2 2 A
2 Formacja
LO 21

Michał Proczek

1 1 A
PO 2

Yegor Rudskoi

1 A
LS 11

Artsiom Senkevich

3 A
ŚR 12

Artur Senkevich

2
PS 10

Sebastian Wicher

2 2 A 4 min
3 Formacja
LO 18

Mateusz Dworaźny

1 A
PO 20

Adam Faska

2 A
LS 15

Michał Rybak

1 27 min
ŚR 6

Tomasz Wcisło

1 A
PS 5

Ilya Smirnov

Trener
Mariusz Puzio
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 2

Dominik Buczek

BR 1

Daniil Voitsenka

58 11 81%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 14

Ilya Kruk

1 A 2 min
PO 8

Artsiom Zhurauski

1 A 6 min
LS 22

Mikhail Kruk

4 A 25 min
ŚR 20

Maksim Golovchanskiy

2
PS 88

Dzmitry Bandarenka

1 1 A
2 Formacja
LO 3

Wiktor Wenz

PO 21

Stanislay Guchek

1
LS 5

Adam Laskowski

ŚR 50

Wiktor Trzebiatowski

PS 84

Jakub Puchalski

2 min
3 Formacja
LO 55

Adam Tuszkowski

PO 23

Bartosz Aleniewski

Trener
Obkoński Zenon