Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL niedziela, 31 październik 2021 niedziela, 31 październik 2021
OPOLE
9-7
SOKOŁY
Lodowisko Torpol MOSiR Opole
Strzały 42-49
S. Główny Majta Marcin
S. Główny
S. Liniowy Bajon Pawel
S. Liniowy Waluszek Maciej
Frekwencja 99
58:55
Zmiana bramkarza
58:45
Czas
58:45
Zmiana bramkarza
55:33
Kara (2 min)
53:15
Kara (2 min)
Gavin Fleck - Wysoko uniesiony kij
49:39
Kara (2 min)
Gavin Fleck - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
47:39
Kara (2 min)
Gavin Fleck - Przeszkadzanie
46:11
Kara (2 min)
Kara mniejsza techniczna
43:51
Kara (2 min)
Tucker Evans - Przeszkadzanie
42:50
Kara (5 min)
42:50
Kara (20 min)
41:58
Kara (2 min)
Devids Jurinenoks - Atak w okolice głowy lub szyi
39:05
Kara (2 min)
38:29
Kara (2 min)
Natalian Dobrzeniecki - Spowodowanie upadku przeciwnika
37:49
Kara (2 min)
Yakub Kviatkouski - Spowodowanie upadku przeciwnika
32:53
Gol
26:18
Kara (5 min)
26:18
Kara (20 min)
26:06
Kara (2 min)
Tucker Evans - Atak kijem trzymanym oburącz
22:52
Kara (2 min)
Oskar Bajwenko - Spowodowanie upadku przeciwnika
19:22
Kara (2 min)
17:17
Kara (2 min)
Bartosz Grabara II - Opóźnianie gry
12:31
Kara (2 min)
Natalian Dobrzeniecki - Wysoko uniesiony kij
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 35

Douglas Connor

49 7 85.7%
BR 31

Nolan Warszycki

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 10

Oskar Bąk

2 A
PO 15

Tristen Konrad

LS 4

Nicholas Coleman

1 1 A
ŚR 91

Gavin Fleck

6 min
PS 16

James Spence

1 A
2 Formacja
LO 26

Piotr Bielaczyc

PO 5

Damian Dąbkowski

LS 9

Stefan Schilkie

ŚR 7

Michał Sadowski II

1 1 A
PS 11

Devin Panzeca

1 4 A
3 Formacja
PO 20

Marshall Renke

1 A 27 min
LS 27

Ilya Trofimov

4 1 A
ŚR 8

Nikita Frolov

1 2 A
PS 17

Evgenii Nachaev

2 A 25 min
4 Formacja
LO 6

Devids Jurinenoks

2 min
PO 12

Tucker Evans

1 2 A 4 min
Trener
Simanenka Yury
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 51

Szymon Guranowski

BR 30

Bartosz Grabara II

42 8 81%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 5

Marcel Sawicki

1 A
PO 16

Natalian Dobrzeniecki

4 min
LS 69

Jakub Wenker

2 1 A
ŚR 11

Jan Walczak

1 2 A
PS 73

Konrad Piskalski

2 Formacja
LO 10

Oskar Bajwenko

3 A 2 min
PO 14

Łukasz Korzestański

2 min
LS 21

Dominik Olszewski

1
ŚR 15

Filip Mazurkiewicz

1 1 A 2 min
PS 81

Yakub Kviatkouski

1 2 min
3 Formacja
PO 19

Jan Łapczyński

LS 13

Mark Siaredzich

1 1 A
ŚR 7

Bartosz Suski

PS 58

Aleh Panamarenka

4 Formacja
LO 71

Igor Bohuszko

Trener
Glaz Pawel