Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL sobota, 06 listopad 2021 sobota, 06 listopad 2021
POLONIA
4-1
CRACOVIA
Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów OSiR Bytom
Strzały 41-17
S. Główny Rafał Noworyta
S. Główny
S. Liniowy Zachariasz Kadela
S. Liniowy Jakub Śreniawski
Frekwencja 350
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:14
Kara (2 min)
Mateusz Bezwiński - Atak kijem trzymanym oburącz
54:56
Kara (2 min)
54:56
Kara (2 min)
Mateusz Bezwiński - Atak kijem trzymanym oburącz
54:56
Kara (2 min)
46:23
Kara (2 min)
Artsiom Senkevich - Przeszkadzanie
37:57
Kara (2 min)
Michał Proczek - Przeszkadzanie
33:24
Kara (2 min)
Jakub Gawlik - Przeszkadzanie
32:29
Kara (2 min)
Damian Kapa - Spowodowanie upadku przeciwnika
26:15
Kara (2 min)
Radosław Krztoń - Wysoko uniesiony kij
15:48
Kara (2 min)
Szymon Brzozowski - Spowodowanie upadku przeciwnika
08:00
Kara (2 min)
Tomasz Wcisło - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Mateusz Kołodziej

17 1 94.1%
BR 29

Łukasz Wieczorek IV

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 8

Aleksander Bodora

2 min
PO 14

Bartłomiej Stępień

LS 16

Błażej Salamon

ŚR 22

Valerii Polinin

1 A
PS 13

Karol Wąsiński

1 1 A
2 Formacja
LO 21

Michał Proczek

2 min
PO 4

Patryk Matusik

LS 12

Artur Senkevich

1
ŚR 11

Artsiom Senkevich

1 A 2 min
PS 10

Sebastian Wicher

1
3 Formacja
LO 18

Mateusz Dworaźny

PO 2

Yegor Rudskoi

1 A
LS 19

Łukasz Dybaś

1 1 A
ŚR 9

Piotr Bajon

1 A
PS 5

Ilya Smirnov

4 Formacja
PO 20

Adam Faska

LS 7

Dawid Wawrzkiewicz

ŚR 6

Tomasz Wcisło

2 min
PS 15

Michał Rybak

Trener
Mariusz Puzio
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 22

Łukasz Hebda

41 4 90.2%
BR 2

Sebastian Gorczyca II

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 8

Szymon Brzozowski

2 min
PO 12

Michał Jaracz

1 A
LS 7

Mikhail Sapehin

1 A
ŚR 17

Mateusz Bezwiński

6 min
PS 6

Antoni Dziurdzia

1
2 Formacja
LO 9

Damian Kapa

2 min
PO 21

Dawid Tynka

LS 14

Ivan Lebedzeu

ŚR 20

Szymon Kiełbicki

PS 13

Nikita Shatilov

3 Formacja
LO 19

Olaf Surma

PO 11

Jakub Gawlik

2 min
LS 18

Wiktor Brzozowski

ŚR 4

Oskar Kuczek

PS 10

Radosław Krztoń

2 min
4 Formacja
LO 3

Kamil Mętel

PO 23

Tymofii Gavrylets

LS 15

Marcin Kuzak II

ŚR 5

Michał Kokoszewski

PS 16

Wiktor Skrzek

Trener
Dominik Salamon