Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL niedziela, 07 listopad 2021 niedziela, 07 listopad 2021
POLONIA
5-3
UNIA
Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów OSiR Bytom
Strzały 38-17
S. Główny Maciej Gąsienica-Makowski
S. Główny
S. Liniowy Oskar Guzda
S. Liniowy Krzysztof Worwa
Frekwencja 350
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
52:23
Kara (2 min)
Artsiom Senkevich - Uderzenie kijem
52:15
Kara (2 min)
Bogdan Protsenko - Spowodowanie upadku przeciwnika
43:43
Kara (2 min)
Patryk Kusak - Wysoko uniesiony kij
28:45
Kara (2 min)
Bogdan Protsenko - Atak kijem trzymanym oburącz
18:53
Kara (2 min)
Aleksander Bodora - Uderzenie kijem
14:02
Kara (2 min)
Roman Shoferovskyi - Trzymanie przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Mateusz Kołodziej

17 3 82.4%
BR 29

Łukasz Wieczorek IV

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 8

Aleksander Bodora

2 min
PO 14

Bartłomiej Stępień

LS 16

Błażej Salamon

1 A
ŚR 22

Valerii Polinin

1 A
PS 13

Karol Wąsiński

1
2 Formacja
LO 21

Michał Proczek

PO 20

Adam Faska

LS 12

Artur Senkevich

1 A
ŚR 11

Artsiom Senkevich

2 A 2 min
PS 10

Sebastian Wicher

1 1 A
3 Formacja
LO 18

Mateusz Dworaźny

PO 2

Yegor Rudskoi

1
LS 19

Łukasz Dybaś

1
ŚR 9

Piotr Bajon

1 A
PS 5

Ilya Smirnov

1 1 A
4 Formacja
LS 7

Dawid Wawrzkiewicz

ŚR 6

Tomasz Wcisło

PS 15

Michał Rybak

Trener
Mariusz Puzio
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 29

Tadas Ramanauskas

BR 31

Filip Płonka

38 5 86.8%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 6

Piotr Kot

PO 11

Adam Kot

LS 87

Mateusz Filipowicz

ŚR 27

Patryk Kusak

2 min
PS 14

Adrian Prusak

1
2 Formacja
LO 7

Arkadiusz Guzik

PO 21

Artur Ptashkin

LS 77

Roman Shoferovskyi

2 min
ŚR 19

Krystian Sosnowski

1 A
PS 17

Mykhailo Kovalchuk

3 Formacja
LO 55

Jakub Najsarek

PO 25

Bogdan Protsenko

4 min
LS 91

Szymon Fus

1 2 A
ŚR 8

Krzysztof Dudkiewicz

2 A
PS 92

Yahor Piankrat

1 1 A
4 Formacja
LO 10

Dominik Lichota

PO 78

Mateusz Klimczyk

Trener
Lubomir Witoszek