Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL niedziela, 07 listopad 2021 niedziela, 07 listopad 2021
ZAGŁĘBIE
4-3D
NIEDŹWIADKI
Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec
Strzały 32-26
S. Główny Rafał Noworyta
S. Główny -
S. Liniowy Sebastian Iwaniak
S. Liniowy Jakub Śreniawski
Frekwencja 30
61:02
Zmiana bramkarza
61:02
Zmiana bramkarza
61:02
Gol
55:33
Kara (2 min)
50:27
Kara (2 min)
Dawid Zawiła - Atak kolanem
46:40
Kara (2 min)
37:29
Kara (2 min)
Dawid Zawiła - Spowodowanie upadku przeciwnika
29:35
Kara (2 min)
Mikita Antropau - Spowodowanie upadku przeciwnika
26:27
Kara (2 min)
Michał Starościak - Spowodowanie upadku przeciwnika
24:17
Kara (2 min)
Oskar Rzekanowski - Spowodowanie upadku przeciwnika
21:18
Kara (20 min)
Mariusz Piotrowski - Kara meczu za niesportowe zachowanie
21:18
Kara (5 min)
Mariusz Piotrowski - Rzucenie na bandę
16:19
Kara (2 min)
Sebastian Bar - Opóźnianie gry
16:19
Kara (2 min)
Damian Ginda - Spowodowanie upadku przeciwnika
13:15
Kara (2 min)
10:23
Kara (2 min)
03:49
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 30

Marcin Wyśnik

26 3 88.5%
BR 33

Aleksander Gętkowski

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 6

Adrian Duszak

PO 55

Mateusz Kafel

LS 21

Patryk Jarosz

2
ŚR 7

Andrzej Stojek

1 2 A
PS 9

Adrian Chabior II

2 min
2 Formacja
LO 20

Denis Gavrilov

PO 10

Michał Nowak

LS 17

Oskar Rzekanowski

2 min
ŚR 99

Mikita Antropau

2 min
PS 91

Mariusz Piotrowski

25 min
3 Formacja
LO 16

Kacper Opiłka

1 1 A
PO 81

Maksim Sergeev

2 min
LS 19

Wiktor Zadęcki

ŚR 92

Emil Kieler

PS 2

Marcel Mazur

4 Formacja
LO 77

Volodymyr Baisarovych

PO 3

Szymon Brzozowski II

LS 71

Norbert Sekunda

ŚR 88

Eryk Sarnacki

PS 32

Teodor Broś

Trener
Grzegorz Klich
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 30

Mateusz Buczek

32 4 87.5%
BR 31

Franciszek Źrebiec

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 80

Radosław Orzechowski

2 min
PO 13

Marlon Wróbel

LS 55

Sebastian Bar

1 1 A 2 min
ŚR 97

Damian Ginda

1 1 A 2 min
PS 21

Filip Sienkiewicz

1 A
2 Formacja
LO 53

Kacper Rocki

PO 5

Michał Starościak

2 min
LS 23

Oliwier Łańko

1 2 min
ŚR 9

Paweł Pisula

PS 26

Aleks Radwański

3 Formacja
LO 4

Marcin Sieczkowski

PO 24

Mateusz Koczera

LS 81

Jakub Klimczak

ŚR 38

Karol Górniak

PS 20

Sebastian Burczyk

4 Formacja
LO 16

Kacper Niemczyk

PO 18

Dawid Zawiła

1 A 4 min
LS 91

Krzysztof Stabryła

PS 79

Leonard Litwin

Trener
Krzysztof Ząbkiewicz