Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL niedziela, 07 listopad 2021 niedziela, 07 listopad 2021
NAPRZÓD
5-2
SOKOŁY
Arena Jantor MOSiR Katowice
Strzały 46-31
S. Główny Urbańczyk Szymon
S. Główny
S. Liniowy Kadela Zachariasz
S. Liniowy Sztwiertnia Eryk
Frekwencja 150
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:09
Kara (2 min)
Fedor Lupanov - Trzymanie przeciwnika
57:02
Kara (2 min)
50:34
Kara (2 min)
Igor Kowolik - Spowodowanie upadku przeciwnika
50:34
Czas
37:59
Kara (2 min)
Bartosz Schmidt - Przeszkadzanie
37:07
Kara - Rzut Karny
37:07
Niewykorzystany rz. karny
32:47
Kara (2 min)
Yakub Kviatkouski - Wysoko uniesiony kij
24:28
Kara (2 min)
Maksym Ustynov - Spowodowanie upadku przeciwnika
21:20
Kara (2 min)
10:51
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 33

Albert Rogers

31 2 93.5%
BR 17

Paweł Kupka

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 44

Bayley Kubara

1 1 A
PO 86

Bartosz Schmidt

1 2 min
LS 38

Mateusz Adamus

2 2 A
ŚR 7

Michael Thamert

3 A
PS 9

Oliwier Ksiondz

2 Formacja
LO 52

Oskar Langner

2 min
PO 77

Dawid Zielosko

LS 97

Szymon Skrodziuk

1
ŚR 80

Bartosz Miłek

PS 18

David Lebek

1 A
3 Formacja
LO 76

Igor Kowolik

2 min
PO 34

Szymon Huchel

LS 21

Maksym Ustynov

2 min
ŚR 13

Vitalii Kvas

PS 15

Dawid Kubiszewski

4 Formacja
LO 48

Kacper Król

PO 12

Mikołaj Kania

LS 16

Mark Kovalenko

Trener
Radwan Jakub
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 51

Szymon Guranowski

46 5 89.1%
BR 30

Bartosz Grabara II

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 5

Marcel Sawicki

PO 16

Natalian Dobrzeniecki

LS 69

Jakub Wenker

1 1 A
ŚR 11

Jan Walczak

1 1 A
PS 73

Konrad Piskalski

2 A
2 Formacja
LO 29

Fedor Lupanov

2 min
PO 19

Jan Łapczyński

LS 7

Bartosz Suski

2 min
ŚR 74

Filip Mazurkiewicz

PS 81

Yakub Kviatkouski

2 min
3 Formacja
LS 58

Aleh Panamarenka

PS 13

Mark Siaredzich

Trener
Głaz Paweł