Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL wtorek, 15 luty 2022 wtorek, 15 luty 2022
KATOWICE
6-1
UNIA
Lodowisko Satelita HWS Spodek Katowice
Strzały 43-32
S. Główny Krzysztof Kozłowski
S. Główny Paweł Kosidło
S. Liniowy Wojciech Czech
S. Liniowy Mateusz Kucharewicz
Frekwencja 1176
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
58:28
Kara (2 min)
58:28
Kara (2 min)
Krystian Dziubiński - Wysoko uniesiony kij
58:28
Kara (2 min)
56:50
Gol
55:56
Gol
53:03
Kara (2 min)
Mateusz Rompkowski - Spowodowanie upadku przeciwnika
49:44
Kara (2 min)
Aleksandr Streltsov - Rzucenie na bandę
41:23
Kara (2 min)
Patryk Wajda - Rzucenie na bandę
38:41
Kara (2 min)
34:39
Kara (2 min)
Patryk Wronka - Uderzenie kijem
19:53
Kara (2 min)
Patryk Wronka - Spowodowanie upadku przeciwnika
19:20
Kara (2 min)
Victor Rollin Carlsson - Atak kijem trzymanym oburącz
19:20
Kara (2 min)
Filip Wielkiewicz - Uderzenie kijem
09:19
Kara (2 min)
Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
09:19
Kara (2 min)
Nikolai Stasenko - Opóźnianie gry
03:56
Kara (2 min)
Jakub Wanacki - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 31

John Murray

32 1 96.9%
BR 21

Maciej Miarka

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 97

Mateusz Rompkowski

2 min
PO 22

Kalle Valtola

LS 10

Bartosz Fraszko

ŚR 18

Grzegorz Pasiut

1 A
PS 95

Patryk Wronka

3 4 min
2 Formacja
LO 12

Maciej Kruczek

PO 8

Patryk Wajda

1 A 2 min
LS 53

Anthon Eriksson

1 A
ŚR 92

Mateusz Michalski

PS 88

Patryk Krężołek

1 A
3 Formacja
LO 2

Carl Hudson

PO 5

Jakub Wanacki

4 min
LS 7

Mathias Lehtonen

1 A
ŚR 20

Marcin Kolusz

1 1 A
PS 77

Miro-Pekka Saarelainen

1 A
4 Formacja
LO 81

Joona Monto

1 A
PO 98

Alexander Yakimenko

1
LS 24

Mateusz Bepierszcz

1
ŚR 48

Igor Smal

PS 86

Filip Wielkiewicz

2 min
Trener
Ireneusz Jarosz
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 90

Clarke Saunders

31 4 87.1%
BR 53

Robert Kowalówka

12 2 83.3%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 7

Maksim Rogov

PO 96

Kamil Paszek

LS 77

Teddy Da Costa

1 A
ŚR 15

Victor Rollin Carlsson

4 min
PS 23

Aleksandr Streltsov

2 min
2 Formacja
LO 58

Yegor Orlov

PO 5

Nikolai Stasenko

2 min
LS 91

Daniil Orekhin

1 A
ŚR 32

Vasilii Streltsov

PS 61

Krystian Dziubiński

1 4 min
3 Formacja
LO 47

Ryan Glenn

PO 4

Peter Bezuska

LS 40

Danill Apalkov

ŚR 44

Łukasz Krzemień

PS 12

Sebastian Kowalówka

4 Formacja
LO 18

Miłosz Noworyta

PO 14

Adrian Prusak

LS 10

Dariusz Wanat

ŚR 50

Vasiliy Yerassov

PS 88

Andrej Themar

Trener
Tom Coolen