Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL niedziela, 13 luty 2022 niedziela, 13 luty 2022
JASTRZĘBIE
3-1
ZAGŁĘBIE
Lodowisko Jastor MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Strzały 28-26
S. Główny Patryk Kasprzyk
S. Główny Daniel Lipiński
S. Liniowy Wojciech Moszczyński
S. Liniowy Wiktor Zień
Frekwencja 450
60:00
Zmiana bramkarza
58:32
Zmiana bramkarza
37:54
Kara (2 min)
Jakub Gimiński - Spowodowanie upadku przeciwnika
37:54
Kara (2 min)
34:10
Kara (2 min)
Jarosław Rzeszutko - Uderzenie kijem
27:23
Kara (2 min)
Michał Naróg - Atak łokciem
22:19
Kara (2 min)
17:50
Kara (2 min)
17:50
Kara (2 min)
17:50
Kara (2 min)
Oskar Krawczyk - Atak kijem trzymanym oburącz
11:52
Kara (2 min)
Aleksandr Vasilev - Spowodowanie upadku przeciwnika
07:40
Kara (2 min)
Eriks Sevcenko - Atak kijem trzymanym oburącz
06:35
Kara (2 min)
Mateusz Bryk - Przeszkadzanie
00:29
Kara (2 min)
Armen Khoperia - Trzymanie przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 7

Patrik Nechvatal

26 1 96.2%
BR 35

Michał Kieler

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 6

Eriks Sevcenko

1 A 2 min
PO 69

Mateusz Bryk

1 2 min
LS 27

Arturs Sevcenko

1
ŚR 79

Vitalijs Pavlovs

1 A
PS 41

Frenks Razgals

2 min
2 Formacja
LO 78

Siarhei Bahaleisha

2 A
PO 16

Arkadiusz Kostek

LS 18

Gleb Bondaruk

ŚR 89

Roman Rac

1 A
PS 14

Dominik Paś

1 A
3 Formacja
LO 17

Kamil Górny

PO 59

Marcin Horzelski

LS 22

Radosław Nalewajka

ŚR 98

Dominik Jarosz

PS 13

Egils Kalns

1
4 Formacja
LO 94

Jakub Gimiński

4 min
PO 9

Yauheni Kameneu

LS 8

Patryk Pelaczyk

ŚR 20

Łukasz Nalewajka

PS 40

Marcin Płachetka

Trener
Robert Kalaber
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 99

Andrei Filonenko

28 3 89.3%
BR 34

Michał Czernik

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 37

Armen Khoperia

2 min
PO 17

Mikhail Syroezhkin

LS 78

Yevgeni Nikiforov

ŚR 10

Aleksandr Vasilev

1 A 2 min
PS 22

Ruslan Bashirov

1
2 Formacja
LO 15

Michał Naróg

2 min
PO 27

Szymon Luszniak

LS 57

Dominik Nahunko

1 A
ŚR 13

Jarosław Rzeszutko

2 min
PS 9

Andrei Chvanchikov

3 Formacja
LO 4

Oskar Krawczyk

4 min
PO 77

Daniel Klinecky

LS 19

Kamil Sikora

ŚR 18

Tomasz Kozłowski

PS 98

Michał Bernacki

4 Formacja
LO 6

Aleksander Gniewek

PO 16

Kacper Opiłka

LS 32

Damian Piotrowicz

2 min
ŚR 8

Andrei Dubinin

PS 87

Jakub Blanik

Trener
Grzegorz Klich