Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL sobota, 08 styczeń 2022 sobota, 08 styczeń 2022
ZAGŁĘBIE
11-4
SOKOŁY
Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec
Strzały 51-51
S. Główny
S. Główny Sajmon Grelich
S. Liniowy Michał Kret
S. Liniowy Paweł Zięba
Frekwencja 50
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:49
Kara (2 min)
Oskar Rzekanowski - Uderzenie kijem
56:31
Kara (2 min)
Szymon Brzozowski II - Spowodowanie upadku przeciwnika
52:27
Kara (2 min)
52:27
Kara (2 min)
51:55
Kara (2 min)
Jakub Wenker - Zahaczanie
38:15
Kara (2 min)
Nikolai Onyshchenko - Spowodowanie upadku przeciwnika
26:05
Kara (2 min)
Dominik Kasprzyk - Spowodowanie upadku przeciwnika
20:52
Kara (2 min)
Adrian Duszak - Przeszkadzanie
15:45
Kara (2 min)
Natalian Dobrzeniecki - Atak kijem trzymanym oburącz
12:35
Kara (2 min)
Andrzej Stojek - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
11:18
Kara (2 min)
07:23
Kara (2 min)
Adrian Chabior II - Przeszkadzanie
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 33

Marcel Kotuła

51 4 92.2%
BR 30

Mikołaj Szczepkowski

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 6

Adrian Duszak

2 2 min
PO 55

Mateusz Kafel

1 A
LS 21

Patryk Jarosz

1 A
ŚR 7

Andrzej Stojek

1 A 2 min
PS 9

Adrian Chabior II

1 4 min
2 Formacja
LO 20

Denis Gavrilov

PO 10

Michał Nowak

LS 88

Vladislav Gusev

1
ŚR 99

Mikita Antropau

1 A
PS 15

Karol Baran

3 Formacja
LO 16

Kacper Opiłka

PO 29

Maksim Sergeev

1 1 A
LS 17

Oskar Rzekanowski

3 4 A 2 min
ŚR 19

Jakub Blanik

7 A
PS 24

Dominik Kasprzyk

3 1 A 2 min
4 Formacja
LO 81

Nikolai Onyshchenko

1 A 4 min
PO 3

Szymon Brzozowski II

2 min
LS 92

Emil Kieler

ŚR 71

Wiktor Zadęcki

PS 77

Teodor Broś

Trener
Grzegorz Klich
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 51

Szymon Guranowski

25 5 80%
BR 30

Bartosz Grabara II

26 6 76.9%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 5

Marcel Sawicki

PO 16

Natalian Dobrzeniecki

1 A 2 min
LS 7

Bartosz Suski

1 1 A
ŚR 71

Igor Bohuszko

PS 73

Konrad Piskalski

1
2 Formacja
LO 29

Fedor Lupanov

2 min
LS 21

Dominik Olszewski

1
ŚR 74

Filip Mazurkiewicz

1 1 A
PS 81

Yakub Kviatkouski

2 A
3 Formacja
LO 13

Rafał Podborny

1 A
LS 24

Michał Zając

1 A
PS 69

Jakub Wenker

1 A 2 min
Trener
Paweł Głaz