Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PLHK sobota, 06 listopad 2021 sobota, 06 listopad 2021
KOJOTKI NAPRZÓD
0-17
STOCZNIOWIEC
Arena Jantor MOSiR Katowice
Strzały 12-67
S. Główny Grzegorz Lipiński
S. Główny
S. Liniowy Natalia Kasprzyk
S. Liniowy Mateusz Gwiozda
Frekwencja
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
51:04
Kara (2 min)
Lena Hachuła - Spowodowanie upadku przeciwnika
46:03
Kara (2 min)
Laura Bulas - Spowodowanie upadku przeciwnika
34:57
Kara (2 min)
Renata Tokarska - Przeszkadzanie
34:57
Kara (2 min)
Renata Tokarska - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
31:58
Kara - Rzut Karny
Renata Tokarska - Spowodowanie upadku przeciwnika
31:58
Niewykorzystany rz. karny
29:45
Kara (2 min)
Natalia Wańczuk - Spowodowanie upadku przeciwnika
10:43
Kara (2 min)
Magdalena Łąpieś - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
09:40
Gol
07:50
Kara (2 min)
07:18
Kara (2 min)
05:13
Kara (2 min)
Maja Banaś - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 35

Alicja Kobiela

BR 36

Paulina Schnabel

67 17 74.6%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 4

Nikola Wencel

PO 75

Laura Bulas

2 min
LS 14

Lauren Bram

ŚR 81

Lena Hachuła

2 min
PS 78

Amelia Bula

2 Formacja
LO 13

Joanna Pawlok

PO 18

Antonina Palion

2 min
LS 24

Sandra Klimecka

ŚR 15

Zuzanna Szafarczyk

PS 19

Magdalena Figiel

3 Formacja
LO 6

Natalia Wańczuk

2 min
PO 32

Alicja Zagożdżon

LS 29

Jadwiga Jankowska

ŚR 66

Lena Kabelis–Szostakowska

PS 23

Julia Nawrat

Trener
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 20

Agata Kosińska-Horzelska

BR 33

Natalia Kwiatkowska

12 🚫 100%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 23

Natalia Kamińska

1
PO 11

Dominika Korkuz

2 2 A
LS 37

Alicja Siejka

1 1 A 2 min
ŚR 15

Katarzyna Kasprzycka

1 5 A
PS 28

Maja Brzezińska

1 3 A
2 Formacja
LO 98

Renata Tokarska

1 4 min
PO 73

Maja Banaś

3 A 2 min
LS 71

Magdalena Łąpieś

2 3 A 2 min
ŚR 8

Tetiana Onyshchenko

5 4 A
PS 2

Julia Łapińska

1 3 A
3 Formacja
LO 10

Julia Grzelak

1 2 A
PO 81

Olga Jaskulska

1 2 A
Trener
Zenon Obłoński