Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PLHK niedziela, 07 listopad 2021 niedziela, 07 listopad 2021
ATOMÓWKI
0-4
STOCZNIOWIEC
Stadion Zimowy MOSiR Tychy
Strzały 24-35
S. Główny Mateusz Krzywda
S. Główny -
S. Liniowy Dariusz Pobożniak
S. Liniowy Mateusz Kucharewicz
Frekwencja 59
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
56:45
Gol
53:58
Kara (2 min)
Natalia Kamińska - Spowodowanie upadku przeciwnika
53:58
Czas
53:19
Kara (2 min)
53:19
Kara (2 min)
51:41
Kara (2 min)
Natalia Kamińska - Atak kijem trzymanym oburącz
46:11
Kara (2 min)
Weronika Huchel - Atakowanie ciałem (hokej kobiet)
44:44
Kara (2 min)
Maja Banaś - Atak kijem trzymanym oburącz
42:44
Kara (2 min)
41:17
Kara (2 min)
39:59
Kara (2 min)
Karolina Churas - Atakowanie ciałem (hokej kobiet)
34:55
Kara (2 min)
Pamela Cieślewicz - Trzymanie przeciwnika
31:54
Kara (2 min)
Renata Tokarska - Przeszkadzanie
24:14
Gol
22:12
Kara (2 min)
Renata Tokarska - Spowodowanie upadku przeciwnika
09:41
Kara (2 min)
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 72

Małgorzata Burda–Krokosz

35 4 88.6%
BR 1

Amelia Nowacka

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 14

Oliwia Garbocz

2 min
PO 87

Karolina Jaromin

LS 71

Sylwia Łaskawska

ŚR 97

Karolina Churas

2 min
PS 22

Amelia Rakoczy

2 Formacja
LO 66

Wiktoria Kędra

PO 58

Pamela Cieślewicz

2 min
LS 78

Aleksandra Górska

ŚR 55

Weronika Huchel

2 min
PS 13

Adriana Solecka

2 min
3 Formacja
ŚR 91

Maja Wawrzonkowska

PS 99

Laura Frankowska

Trener
Beniamin Sławiński
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 20

Agata Kosińska-Horzelska

24 🚫 100%
BR 33

Natalia Kwiatkowska

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 23

Natalia Kamińska

1 6 min
PO 11

Dominika Korkuz

2 min
LS 37

Alicja Siejka

2 A
ŚR 15

Katarzyna Kasprzycka

1
PS 28

Maja Brzezińska

1
2 Formacja
LO 98

Renata Tokarska

1 A 4 min
PO 73

Maja Banaś

2 min
LS 71

Magdalena Łąpieś

1 2 min
ŚR 8

Tetiana Onyshchenko

1 A
PS 2

Julia Łapińska

3 Formacja
PO 10

Julia Grzelak

LS 81

Olga Jaskulska

Trener
Zenon Obłoński