Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PLHK niedziela, 21 listopad 2021 niedziela, 21 listopad 2021
PODHALE
1-6
KOZICE
Miejska Hala Lodowa MCSiR Nowy Targ
Strzały 1-6
S. Główny Maciej GĄSIENICA-MAKOWSKI
S. Główny Kamil BRYNIARSKI
S. Liniowy
S. Liniowy
Frekwencja 31
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
56:40
Kara (2 min)
Alicja Gacek - Uderzenie kijem
37:13
Kara (2 min)
Klaudia Wielkiewicz - Trzymanie przeciwnika
29:05
Kara (2 min)
Klaudia Wielkiewicz - Trzymanie przeciwnika
21:41
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
15:09
Kara (2 min)
Wiktoria Pospieszna - Spowodowanie upadku przeciwnika
14:07
Kara (2 min)
Iga Schramm - Atak kijem trzymanym oburącz
13:23
Kara (2 min)
Ines Schramm - Przeszkadzanie
06:29
Kara (2 min)
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 33

Zuzanna Furtak

6 6 0%
BR 81

Jessica Jordan

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 80

Agnieszka Maciaś-Paprocka

2 min
PO 74

Emilia Nosal

LS 10

Magdalena Mroszczak

ŚR 12

Agata Leśniowska

PS 17

Adriana Szopińska

2 Formacja
LO 68

Maria Jarkiewicz

PO 22

Natalia Nosal

LS 79

Karolina Pierwoła

ŚR 25

Anna Leśnicka

PS 39

Anna Podlipni

3 Formacja
LO 18

Alicja Gacek

1 2 min
PO 13

Zuzanna Grzybek

LS 11

Milena Szlachtowska

ŚR 95

Klaudia Wielkiewicz

4 min
PS 87

Julia Raducka

4 Formacja
LO 27

Wiktoria Fryźlewicz

PO 88

Dominika Kowalczyk

LS 7

Olga Rokicka

1 A
ŚR 16

Renata Bukowska

PS 14

Amelia Węgrzyniak

Trener
Adrianna SZOPIŃSKA
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 31

Aleksandra Adameczek

1 1 0%
BR 66

Ingrid Schramm

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 94

Ines Schramm

1 A 2 min
PO 27

Wiktoria Pospieszna

1 A 2 min
LS 6

Alicja Kobus

1 3 A
ŚR 2

Iga Schramm

3 1 A 2 min
PS 13

Matylda Stępień

1 2 A
2 Formacja
LO 90

Patrycja Borowiec

PO 9

Roksana Szymczak

1 A
LS 16

Agata Cybulska

1
ŚR 97

Irmina Schramm

PS 8

Weronika Świątek

3 Formacja
LS 7

Wiktoria Kasperska

Trener
Paweł MATEJA