Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

MLH KOBIET środa, 17 listopad 2021 środa, 17 listopad 2021
POLONIA
9-2
KOJOTKI NAPRZÓD
Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów OSiR Bytom
Strzały 9-2
S. Główny Wiktoria Dziwok
S. Główny Adam Faska
S. Liniowy
S. Liniowy
Frekwencja 47
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:35
Kara (2 min)
Marta Wierzbicka - Uderzenie kijem
59:15
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
50:06
Gol
49:34
Czas
43:42
Kara (2 min)
Lena Zięba - Spowodowanie upadku przeciwnika
36:28
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
32:57
Kara (2 min)
Natalia Wańczuk - Trzymanie przeciwnika
22:40
Gol
21:32
Kara (2 min)
Zuzanna Kruzel - Spowodowanie upadku przeciwnika
21:26
Gol
15:52
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
11:19
Gol
08:13
Gol
07:28
Gol
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 27

Wiktoria Poziemba

2 2 0%
BR 1

Laura Nowak

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 37

Julia Nowak

1 1 A
PO 13

Karolina Gawandtka

1 A
LS 18

Lena Zięba

6 2 min
ŚR 56

Julia Jana

PS 96

Lena Niesterczuk

2 Formacja
LO 79

Anna Walczuch

1
PO 26

Dorota Juszczak

LS 5

Weronika Chorzępa

1
ŚR 9

Marta Gutowska

PS 4

Katarzyna Gapińska

3 Formacja
LO 8

Zuzanna Kruzel

2 min
PO 7

Natalia Kozłowska

1 A
LS 55

Julia Tomsia

ŚR 36

Katarzyna Składny

PS 66

Julia Dębińska

4 Formacja
LO 78

Patrycja Wójcik

1 A
Trener
Magdalena Czaplik
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 21

Dominika Panol

5 5 0%
BR 36

Karolina Szpakiewicz

4 4 0%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 6

Natalia Wańczuk

2 min
PO 26

Nadia Copa

LS 29

Jadwiga Jankowska

ŚR 66

Lena Kabelis–Szostakowska

PS 97

Martyna Bojanów

1
2 Formacja
LO 18

Antonina Palion

PO 4

Nikola Wencel

LS 95

Weronika Wróbel

ŚR 27

Małgorzata Zakrzewska

1
PS 24

Marta Wierzbicka

2 min
3 Formacja
LO 62

Antonina Maciołek

PO 13

Ewa Rojek

LS 5

Lena Furgoł

1 A
ŚR 2

Maja Malinowska

PS 19

Kalina Kolaczek

4 Formacja
LO 45

Julia Wajer

PO 59

Julia Bożek

LS 92

Laura Morawska

ŚR 75

Nikola Rakowska

PS 15

Zuzanna Szafarczyk

Trener
Janusz Adamiec