Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL niedziela, 16 styczeń 2022 niedziela, 16 styczeń 2022
SOKOŁY
3-7
CRACOVIA
Lodowisko Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego MOSiR Toruń
Strzały 38-46
S. Główny Przemysław Gabryszak
S. Główny
S. Liniowy Paweł Tarkowski
S. Liniowy Igor Dzięciołowski
Frekwencja 18
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
52:48
Kara (2 min)
Kara mniejsza techniczna
52:48
Kara (2 min)
Konrad Piskalski - Spowodowanie upadku przeciwnika
46:35
Gol
40:58
Kara (2 min)
Michał Kokoszewski - Uderzenie kijem
40:52
Kara (2 min)
Jakub Wenker - Uderzenie kijem
37:14
Kara (2 min)
Michał Zając - Uderzenie kijem
35:28
Kara (2 min)
35:28
Kara (2 min)
Szymon Brzozowski - Spowodowanie upadku przeciwnika
34:32
Czas
33:22
Kara (2 min)
Szymon Brzozowski - Spowodowanie upadku przeciwnika
30:16
Kara (2 min)
Igor Tyczyński - Kara na bramkarza
24:43
Kara (2 min)
20:52
Kara (20 min)
Marcel Sawicki - Kara meczu za niesportowe zachowanie
20:52
Kara (5 min)
Marcel Sawicki - Atak kolanem
08:22
Kara (2 min)
Marcin Kuzak II - Uderzenie kijem
03:43
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 51

Szymon Guranowski

46 7 84.8%
BR 30

Bartosz Grabara II

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 5

Marcel Sawicki

25 min
PO 16

Natalian Dobrzeniecki

2 min
LS 69

Jakub Wenker

1 2 A 2 min
ŚR 74

Filip Mazurkiewicz

1 1 A
PS 73

Konrad Piskalski

2 min
2 Formacja
LO 29

Fedor Lupanov

1
PO 71

Igor Bohuszko

LS 7

Bartosz Suski

ŚR 9

Rafał Podborny

PS 81

Yakub Kviatkouski

3 Formacja
LS 21

Dominik Olszewski

1 A
PS 27

Michał Zając

1 A 2 min
Trener
Paweł Głaz
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 22

Igor Tyczyński

38 3 92.1%
BR 2

Oskar Adamczyk

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 8

Szymon Brzozowski

4 min
PO 5

Damian Dąbkowski

1 A
LS 17

Kiryl Yastrabau

1
ŚR 14

Ivan Lebedzeu

2 A
PS 13

Nikita Shatilov

1
2 Formacja
LO 9

Damian Kapa

PO 3

Michał Kokoszewski

2 A 2 min
LS 7

Mikhail Sapehin

1 2 A
ŚR 20

Szymon Kiełbicki

1 1 A
PS 23

Hleb Sapehin

3 Formacja
LO 6

Kamil Mętel

PO 21

Dawid Tynka

LS 18

Wiktor Brzozowski

1 A 2 min
ŚR 4

Oskar Kuczek

2
PS 10

Radosław Krztoń

2 A
4 Formacja
LS 15

Marcin Kuzak II

1 2 min
Trener
Dominik Salamon