Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL niedziela, 30 styczeń 2022 niedziela, 30 styczeń 2022
NAPRZÓD
1-12
POLONIA
Arena Jantor MOSiR Katowice
Strzały 22-51
S. Główny Noworyta Rafał
S. Główny
S. Liniowy Barutowicz Łukasz
S. Liniowy Waluszek Maciej
Frekwencja 299
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
56:20
Gol
52:25
Kara (2 min)
Bayley Kubara - Atak kijem trzymanym oburącz
42:33
Kara (2 min)
Vitalii Kvas - Trzymanie przeciwnika
32:39
Kara (2 min)
Artsiom Senkevich - Przeszkadzanie
32:28
Zmiana bramkarza
32:13
Kara (2 min)
Jakub Musioł - Rzucenie na bandę
28:05
Kara (2 min)
Kara mniejsza techniczna
28:05
Czas
20:08
Kara (2 min)
Mateusz Adamus - Spowodowanie upadku przeciwnika
19:22
Kara (2 min)
Maksym Ustynov - Atak kijem trzymanym oburącz
13:52
Kara (2 min)
Bayley Kubara - Przeszkadzanie
08:10
Kara (2 min)
Piotr Bajon - Przeszkadzanie
05:42
Kara (2 min)
01:54
Kara (2 min)
Michał Proczek - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 33

Albert Rogers

33 9 72.7%
BR 17

Paweł Kupka

18 3 83.3%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 44

Bayley Kubara

4 min
PO 86

Bartosz Schmidt

LS 38

Mateusz Adamus

2 min
ŚR 7

Michael Thamert

PS 9

Oliwier Ksiondz

2 Formacja
LO 34

Szymon Huchel

1 A
PO 76

Igor Kowolik

LS 21

Maksym Ustynov

1 A 2 min
ŚR 15

Dawid Kubiszewski

PS 20

Wiktor Stacherski

1
3 Formacja
LO 26

Błażej Chodor

PO 25

Olaf Włodara

LS 10

Piotr Ciepielewski

2 min
ŚR 18

Karol Moś

PS 19

Jakub Musioł

2 min
4 Formacja
LO 48

Kacper Król

PO 52

Oskar Langner

LS 13

Vitalii Kvas

2 min
Trener
Marznica Tomasz
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 29

Danil Babets

22 1 95.5%
BR 1

Mateusz Kołodziej

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 17

Michał Domogała

1 1 A
PO 14

Bartłomiej Stępień

LS 16

Błażej Salamon

1 4 A
ŚR 22

Valerii Polinin

1 4 A
PS 15

Michał Rybak

3
2 Formacja
LO 21

Michał Proczek

1 2 min
PO 2

Yegor Rudskoi

LS 11

Artsiom Senkevich

1 2 A 2 min
ŚR 12

Artur Senkevich

1 2 A
PS 5

Ilya Smirnov

1
3 Formacja
LO 18

Mateusz Dworaźny

PO 8

Aleksander Bodora

1 A
LS 19

Łukasz Dybaś

1 1 A
ŚR 9

Piotr Bajon

1 A 2 min
PS 10

Sebastian Wicher

1
4 Formacja
LO 3

Kirill Kleymenov

PO 20

Adam Faska

ŚR 6

Tomasz Wcisło

Trener
Puzio Mariusz