Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL sobota, 22 styczeń 2022 sobota, 22 styczeń 2022
NIEDŹWIADKI
4-3
STOCZNIOWIEC
Hala Widowisko-Sportowa Arena MOSiR Sanok
Strzały 41-39
S. Główny Maciej Gąsienica Makowski
S. Główny
S. Liniowy Krzysztof Worwa
S. Liniowy Oskar Guzda
Frekwencja
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
55:56
Kara (2 min)
Mikhail Kruk - Wysoko uniesiony kij
51:13
Kara (2 min)
45:31
Kara (2 min)
Maksim Golovchanskiy - Spowodowanie upadku przeciwnika
43:53
Kara (2 min)
Damian Ginda - Uderzenie kijem
38:13
Kara (2 min)
31:38
Kara (2 min)
Marlon Wróbel - Trzymanie przeciwnika
29:31
Kara (2 min)
26:29
Kara (2 min)
Ilya Kruk - Przeszkadzanie
26:29
Kara (2 min)
18:14
Kara (2 min)
Mikhail Kruk - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
14:30
Kara (2 min)
Bartosz Aleniewski - Spowodowanie upadku przeciwnika
11:55
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
10:43
Kara (2 min)
Louis Miccoli - Atak kolanem
08:16
Kara (2 min)
Stanislay Guchek - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 30

Franciszek Źrebiec

39 3 92.3%
BR 31

Filip Wiszyński

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 80

Radosław Orzechowski

1 A
PO 13

Marlon Wróbel

2 min
LS 20

Louis Miccoli

2 min
ŚR 97

Damian Ginda

1 2 min
PS 8

Szymon Dobosz

2 1 A
2 Formacja
LO 53

Kacper Rocki

PO 5

Michał Starościak

1 A 2 min
LS 11

Jakub Mazur II

ŚR 9

Paweł Pisula

1 A
PS 26

Aleks Radwański

3 Formacja
LO 16

Kacper Niemczyk

PO 24

Mateusz Koczera

LS 79

Leonard Litwin

ŚR 18

Jakub Sudyka

PS 55

Oliwier Łańko

1
4 Formacja
LO 4

Marcin Sieczkowski

1 A
PO 91

Bartłomiej Koczera

LS 23

Krzysztof Stabryła

ŚR 38

Sebastian Burczyk

PS 81

Jakub Klimczak

Trener
Krzysztof Ząbkiewicz
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Dominik Buczek

41 4 90.2%
BR 11

Wiktor Soliński

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 14

Ilya Kruk

2 min
PO 21

Stanislay Guchek

1 2 min
LS 88

Dzmitry Bandarenka

2 A
ŚR 5

Adam Laskowski

1
PS 50

Wiktor Trzebiatowski

2 Formacja
LO 6

Gilbert Leśniak

2 A 2 min
PO 2

Bartosz Aleniewski

2 min
LS 17

Maksim Golovchanskiy

1 4 min
ŚR 84

Kacper Fruczek

PS 22

Mikhail Kruk

1 A 4 min
3 Formacja
LO 3

Wiktor Wenz

2 min
PO 20

Marcel Drzewucki

Trener
Marek Kostecki