Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL niedziela, 23 styczeń 2022 niedziela, 23 styczeń 2022
NIEDŹWIADKI
3-4
SOKOŁY
Hala Widowisko-Sportowa Arena MOSiR Sanok
Strzały 27-25
S. Główny Maciej Gąsienica Makowski
S. Główny
S. Liniowy Krzysztof Worwa
S. Liniowy Oskar Guzda
Frekwencja 50
60:00
Zmiana bramkarza
59:50
Zmiana bramkarza
58:17
Kara (2 min)
55:33
Kara (2 min)
Kacper Rocki - Przeszkadzanie
54:57
Czas
51:57
Kara (2 min)
51:48
Kara (2 min)
Jakub Wenker - Wymuszanie kary
51:48
Kara (2 min)
50:25
Kara (2 min)
Yakub Kviatkouski - Atak łokciem
49:25
Kara (2 min)
44:22
Kara (2 min)
Filip Mazurkiewicz - Spowodowanie upadku przeciwnika
38:45
Gol
35:53
Kara (2 min)
Mateusz Koczera - Spowodowanie upadku przeciwnika
25:25
Kara (2 min)
Oliwier Łańko - Trzymanie przeciwnika
16:34
Kara (2 min)
Mateusz Koczera - Przeszkadzanie
14:04
Kara (2 min)
Marcel Sawicki - Spowodowanie upadku przeciwnika
09:14
Kara (2 min)
Leonard Litwin - Nadmierna liczba graczy na lodzie
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 31

Filip Wiszyński

25 4 84%
BR 30

Franciszek Źrebiec

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 80

Radosław Orzechowski

2 min
PO 24

Mateusz Koczera

4 min
LS 20

Louis Miccoli

1 A
ŚR 97

Damian Ginda

PS 8

Szymon Dobosz

1
2 Formacja
LO 53

Kacper Rocki

1 2 min
PO 5

Michał Starościak

2 min
LS 11

Jakub Mazur II

1 A
ŚR 9

Paweł Pisula

2 min
PS 26

Aleks Radwański

1 A
3 Formacja
LO 4

Marcin Sieczkowski

1 A
PO 91

Bartłomiej Koczera

LS 79

Leonard Litwin

2 min
ŚR 81

Jakub Klimczak

1
PS 55

Oliwier Łańko

1 A 2 min
Trener
Krzysztof Ząbkiewicz
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 51

Szymon Guranowski

BR 30

Bartosz Grabara II

27 3 88.9%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 16

Natalian Dobrzeniecki

PO 5

Marcel Sawicki

1 2 min
LS 69

Jakub Wenker

1 1 A 2 min
ŚR 11

Jan Walczak

1
PS 81

Yakub Kviatkouski

2 A 2 min
2 Formacja
LO 27

Emil Szotkiewicz

PO 29

Fedor Lupanov

LS 21

Dominik Olszewski

2 A
ŚR 74

Filip Mazurkiewicz

1 4 min
PS 7

Bartosz Suski

3 Formacja
LO 13

Rafał Podborny

PO 71

Igor Bohuszko

Trener
Paweł Głaz