Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL sobota, 05 luty 2022 sobota, 05 luty 2022
POLONIA
4-5K
SMS PZHL
Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów OSiR Bytom
Strzały 50-22
S. Główny Paweł Pomorzewski
S. Główny
S. Liniowy Paweł Zięba
S. Liniowy Eryk Sztwiertnia
Frekwencja 350

Seria Rzutów Karnych

1:3

#4
Niewykorzystany
Michał Proczek / br: Tomasz Grobelkiewicz
#4
Niewykorzystany
Jakub Musioł / br: Mateusz Kołodziej
#3
TRAFIONY
Piotr Bajon / br: Tomasz Grobelkiewicz
#3
TRAFIONY
Paweł Pawlik / br: Mateusz Kołodziej
#2
Niewykorzystany
Valerii Polinin / br: Tomasz Grobelkiewicz
#2
TRAFIONY
Arkadiusz Karasiński / br: Mateusz Kołodziej
#1
TRAFIONY
Paweł Wybiral / br: Mateusz Kołodziej
#1
Niewykorzystany
Łukasz Dybaś / br: Tomasz Grobelkiewicz

65:00
Zmiana bramkarza
65:00
Zmiana bramkarza
65:00
Gol
58:12
Czas
54:03
Kara (2 min)
54:03
Kara (2 min)
Kirill Kleymenov - Atak łokciem
52:26
Kara (2 min)
Wojciech Zając - Spowodowanie upadku przeciwnika
52:05
Kara (2 min)
Artsiom Senkevich - Atak kijem trzymanym oburącz
50:04
Gol
38:52
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
33:11
Kara (2 min)
Valerii Polinin - Atak kijem trzymanym oburącz
14:40
Kara (2 min)
Paweł Wybiral - Spowodowanie upadku przeciwnika
10:15
Kara (2 min)
Piotr Bajon - Spowodowanie upadku przeciwnika
09:31
Kara (2 min)
Dawid Wawrzkiewicz - Uderzenie kijem
05:43
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
03:24
Kara (2 min)
Marcin Szlomski - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Mateusz Kołodziej

22 4 81.8%
BR 29

Danil Babets

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 8

Aleksander Bodora

PO 14

Bartłomiej Stępień

1
LS 16

Błażej Salamon

1 A
ŚR 22

Valerii Polinin

1 A 2 min
PS 15

Michał Rybak

2 Formacja
LO 21

Michał Proczek

1
PO 2

Yegor Rudskoi

LS 11

Artsiom Senkevich

2 min
ŚR 12

Artur Senkevich

PS 5

Ilya Smirnov

3 Formacja
LO 17

Michał Domogała

PO 3

Kirill Kleymenov

1 A 4 min
LS 19

Łukasz Dybaś

1 1 A
ŚR 9

Piotr Bajon

1 A 2 min
PS 7

Dawid Wawrzkiewicz

1 1 A 2 min
4 Formacja
LO 18

Mateusz Dworaźny

PO 20

Adam Faska

ŚR 6

Tomasz Wcisło

Trener
Mariusz Puzio
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 25

Tomasz Grobelkiewicz

50 4 92%
BR 1

Jakub Ciućka

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 12

Marcin Szlomski

2 min
PO 8

Szymon Gurzyński

1 A
LS 22

Karol Moś

ŚR 17

Arkadiusz Karasiński

1
PS 11

Paweł Wybiral

1 1 A 2 min
2 Formacja
LO 21

Jan Stępień

1 A
PO 13

Jakub Wilk

1 A
LS 9

Jakub Musioł

1
ŚR 10

Wojciech Zając

2 min
PS 19

Mikołaj Kociszewski

1
3 Formacja
LO 2

Marek Augustyniak

PO 15

Kacper Łukawski

LS 16

Bartłomiej Spyrka

ŚR 14

Mateusz Malinowski

PS 23

Oliwier Tumidalski

4 Formacja
PO 18

Paweł Pawlik

ŚR 6

Jakub Bielecki

Trener
Artur Ślusarczyk