Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL sobota, 19 luty 2022 sobota, 19 luty 2022
SOKOŁY
3-10
POLONIA
Lodowisko Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego MOSiR Toruń
Strzały 25-47
S. Główny Wojciech Wrycza
S. Główny
S. Liniowy Paweł Tarkowski
S. Liniowy Artur Szóstakowski
Frekwencja 40
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
58:05
Kara (2 min)
39:43
Kara (2 min)
Artsiom Senkevich - Uderzenie kijem
35:57
Kara (20 min)
Jakub Wenker - Kara meczu za niesportowe zachowanie
35:57
Kara (5 min)
Jakub Wenker - Atak kolanem
32:30
Kara (2 min)
29:06
Kara (2 min)
Łukasz Dybaś - Uderzenie kijem
27:10
Kara (2 min)
Oskar Bajwenko - Uderzenie kijem
18:39
Kara (2 min)
Jakub Wenker - Atak kijem trzymanym oburącz
17:52
Gol
11:51
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
08:03
Kara (2 min)
Marcel Sawicki - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 30

Bartosz Grabara II

47 10 78.7%
BR 51

Szymon Guranowski

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 16

Natalian Dobrzeniecki

2 A
PO 5

Marcel Sawicki

2 min
LS 21

Dominik Olszewski

1 A
ŚR 74

Filip Mazurkiewicz

PS 69

Jakub Wenker

1 27 min
2 Formacja
LO 10

Oskar Bajwenko

1 A 2 min
PO 19

Łukasz Korzestański

2 min
LS 73

Konrad Piskalski

ŚR 11

Jan Walczak

PS 81

Yakub Kviatkouski

1
3 Formacja
LO 29

Fedor Lupanov

LS 7

Bartosz Suski

1
PS 71

Igor Bohuszko

Trener
Łukasz Podsiadło
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 29

Danil Babets

25 3 88%
BR 1

Mateusz Kołodziej

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 8

Aleksander Bodora

2 min
PO 14

Bartłomiej Stępień

LS 19

Łukasz Dybaś

1 2 min
ŚR 9

Piotr Bajon

1 2 A
PS 10

Sebastian Wicher

1 1 A
2 Formacja
LO 17

Michał Domogała

PO 3

Kirill Kleymenov

1 A
LS 16

Błażej Salamon

1
ŚR 22

Valerii Polinin

1 1 A
PS 15

Michał Rybak

2 1 A
3 Formacja
LO 21

Michał Proczek

PO 2

Yegor Rudskoi

1 A
LS 11

Artsiom Senkevich

1 2 A 2 min
ŚR 12

Artur Senkevich

1 3 A
PS 5

Ilya Smirnov

1 1 A
4 Formacja
PO 20

Adam Faska

LS 18

Mateusz Dworaźny

ŚR 6

Tomasz Wcisło

1 A
PS 4

Klaudiusz Cuber

1 A
Trener
Mariusz Puzio