Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

ŻAK MŁODSZY (SZHL) czwartek, 21 październik 2021 czwartek, 21 październik 2021
NAPRZÓD
12-11K
POLONIA
Arena Jantor MOSiR Katowice
Strzały 11-11
S. Główny Kolat Wiktor
S. Główny Kasprzyk Natalia
S. Liniowy
S. Liniowy
Frekwencja 50

Seria Rzutów Karnych

1:0

#5
Niewykorzystany
Kazimierz Heil / br: Dominika Panol
#4
Niewykorzystany
Wojciech Jaromin / br: Filip Stępowski
#4
Niewykorzystany
Grzegorz Bytom / br: Dominika Panol
#3
Niewykorzystany
Armand Witosza / br: Mateusz Darski
#3
Niewykorzystany
Nicholas Zając / br: Dominika Panol
#2
Niewykorzystany
Weronika Wróbel / br: Mateusz Darski
#2
Niewykorzystany
Arkadiusz Gajewski / br: Dominika Panol
#1
TRAFIONY
Bartłomiej Rusinek / br: Mateusz Darski
#1
Niewykorzystany
Wiktor Klima / br: Dominika Panol

60:00
Gol
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
55:17
Czas
54:30
Gol
49:42
Gol
48:47
Gol
48:14
Gol
46:25
Gol
38:00
Gol
37:05
Gol
35:13
Gol
31:08
Gol
29:07
Czas
28:56
Gol
25:05
Gol
21:40
Kara (2 min)
Bartłomiej Rusinek - Spowodowanie upadku przeciwnika
20:00
Zmiana bramkarza
19:58
Gol
18:33
Gol
12:15
Gol
10:39
Gol
05:35
Gol
03:45
Gol
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Dominika Panol

4 4 0%
BR 3

Emil Kolaczek

7 7 0%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 29

Antonina Maciołek

2
PO 6

Wojciech Jaromin

LS 30

Błażej Bonar

ŚR 28

Małgorzata Zakrzewska

9
PS 32

Armand Witosza

1 A
2 Formacja
LO 8

Ewa Rojek

PO 36

Wiktor Lubczyk

LS 26

Wojciech Rzepka

ŚR 27

Bartłomiej Rusinek

1 A 2 min
PS 48

Igor Wróbel

3 Formacja
LO 31

Weronika Wróbel

PO 7

Igor Bera

LS 38

Tomasz Stępień

ŚR 2

Martyna Bojanów

1 A
PS 34

Stanisław Klingenstein

Trener
Orawska Joanna
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 9

Mateusz Darski

6 6 0%
BR 45

Filip Stępowski

5 5 0%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 77

Klaudiusz Adamec

PO 81

Julia Bednarek

LS 46

Grzegorz Bytom

4
ŚR 71

Patryk Cichy

PS 73

Arkadiusz Gajewski

1 1 A
2 Formacja
LO 44

Kazimierz Heil

PO 84

Wiktor Kasperczyk

LS 24

Oliwier Kołodziejczyk

ŚR 85

Wiktor Klima

2 1 A
PS 11

Agata Matunin

3 Formacja
LO 92

Jakub Marczyk

PO 49

Franciszek Ochmann

LS 10

Alicja Sakwerda

ŚR 12

Aleksander Turłajew

PS 30

Kacper Winkler

4 Formacja
LO 68

Nicholas Zając

4
PO 98

Lena Zamykal

Trener
Stępień Bartłomiej