Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL niedziela, 05 wrzesień 2021 niedziela, 05 wrzesień 2021
UNIA
1-13
POLONIA
Hala Lodowa MOSiR Oświęcim
Strzały 21-45
S. Główny Dawid Mazur
S. Główny
S. Liniowy Zachariasz Kadela
S. Liniowy Damian Czudowski
Frekwencja
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:57
Kara (2 min)
Sebastian Wicher - Spowodowanie upadku przeciwnika
54:54
Kara (2 min)
Mateusz Filipowicz - Uderzenie kijem
53:46
Kara (2 min)
Dawid Wróblewski - Wysoko uniesiony kij
47:08
Kara (2 min)
Mateusz Filipowicz - Atak kijem trzymanym oburącz
43:10
Kara (2 min)
Valerii Polinin - Spowodowanie upadku przeciwnika
39:27
Kara (2 min)
Oskar Rzekanowski - Spowodowanie upadku przeciwnika
34:31
Kara (2 min)
Vasiliy Yerassov - Spowodowanie upadku przeciwnika
27:50
Kara (2 min)
22:54
Kara (2 min)
Vasiliy Yerassov - Przeszkadzanie
22:54
Kara (2 min)
19:13
Kara (2 min)
Krzysztof Dudkiewicz - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
19:13
Kara (10 min)
Krzysztof Dudkiewicz - Kara za niesportowe zachowanie 10 min
04:58
Kara (2 min)
Aleksander Noworyta - Atak kijem trzymanym oburącz
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 18

Gabriel Kaczkowski

45 13 71.1%
BR 33

Adrian Gąsior

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 6

Piotr Kot

PO 39

Adam Wytrykus

LS 88

Vasiliy Yerassov

6 min
ŚR 19

Krystian Sosnowski

1 A
PS 28

Daniel Wilk

2 Formacja
LO 11

Adam Kot

PO 91

Miłosz Pencko

LS 17

Szymon Fus

ŚR 22

Krzysztof Dudkiewicz

12 min
PS 44

Igor Niewiadomski

3 Formacja
LO 21

Artur Ptashkin

PO 7

Arkadiusz Guzik

LS 16

Jakub Kurandy

ŚR 87

Mateusz Filipowicz

1 4 min
PS 13

Aleksander Noworyta

2 min
Trener
Lubomir Witoszek
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Mateusz Kołodziej

13 🚫 100%
BR 30

Łukasz Wieczorek IV

8 1 87.5%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 14

Bartłomiej Stępień

PO 8

Aleksander Bodora

LS 16

Błażej Salamon

1 2 A
ŚR 7

Valerii Polinin

1 1 A 2 min
PS 15

Michał Rybak

2 A
2 Formacja
LO 20

Adam Faska

2 A
PO 21

Michał Proczek

3 A
LS 12

Artur Senkevich

2 1 A
ŚR 11

Artsiom Senkevich

3 A
PS 10

Sebastian Wicher

3 4 min
3 Formacja
LO 17

Mateusz Dworaźny

PO 4

Patryk Matusik

1 2 A
LS 19

Łukasz Dybaś

1 1 A
ŚR 13

Karol Wąsiński

2 1 A
PS 9

Piotr Bajon

1 4 A
4 Formacja
LO 3

Dawid Wawrzkiewicz

PO 5

Dawid Wróblewski

1 2 min
LS 17

Oskar Rzekanowski

2 min
ŚR 6

Tomasz Wcisło

PS 2

Marcin Płachetka

Trener
Mariusz Puzio