Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

ŻAK STARSZY (SZHL) poniedziałek, 29 listopad 2021 poniedziałek, 29 listopad 2021
POLONIA
6-5D
KATOWICE
Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów OSiR Bytom
Strzały 6-5
S. Główny Wiktoria Dziwok
S. Główny Mateusz Dworaźny
S. Liniowy
S. Liniowy
Frekwencja 40
61:44
Zmiana bramkarza
61:44
Zmiana bramkarza
61:44
Gol
59:04
Czas
59:04
Kara (2 min)
Amadeusz Tyński - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
59:04
Kara (2 min)
Amadeusz Tyński - Uderzenie kijem
48:04
Kara (2 min)
Kamil Skrodziuk - Spowodowanie upadku przeciwnika
47:36
Czas
47:36
Gol
41:25
Kara (2 min)
Bartosz Szybalski - Atak kijem trzymanym oburącz
40:54
Kara (2 min)
Dominik Paprotny - Uderzenie kijem
40:29
Gol
40:00
Kara (2 min)
Dominik Litwa - Spowodowanie upadku przeciwnika
37:49
Kara (2 min)
32:00
Kara (2 min)
Jakub Grobara - Spowodowanie upadku przeciwnika
23:18
Gol
21:01
Kara (2 min)
Amadeusz Tyński - Spowodowanie upadku przeciwnika
20:00
Zmiana bramkarza
17:40
Niewykorzystany rz. karny
17:40
Kara - Rzut Karny
Kamil Skrodziuk - Spowodowanie upadku przeciwnika
07:32
Gol
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 39

Maksymilian Kowalczyk

2 2 0%
BR 52

Tobiasz Słoka

3 3 0%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 29

Kacper Janda

PO 80

Michał Konenc

LS 23

Marcin Magdziak

ŚR 6

Amadeusz Tyński

1 1 A 6 min
PS 40

Jakub Grobara

1 1 A 4 min
2 Formacja
LO 28

Dominik Litwa

2 min
PO 33

Jakub Marchewka

LS 26

Dorota Juszczak

ŚR 99

Michał Szyszka

2
PS 46

Grzegorz Bytom

2
3 Formacja
LO 56

Julia Jana

PO 12

Aleksander Turłajew

LS 1

Danill Zhurnevich

ŚR 13

Karolina Gawandtka

PS 3

Oliwier Winek

4 Formacja
LO 54

Denis Rusyn

PO 71

Maksymilian Suszek

LS 4

Katarzyna Gapińska

ŚR 87

Marek Boczej

PS 43

Jakub Polewiak

Trener
Łukasz Dybaś
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Adam Henc

4 4 0%
BR 11

Justyna Koszyk

2 2 0%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 21

Klaudia Wilk

PO 6

Szymon Strzelczyk

2 A
LS 4

Adam Hornik

2 1 A
ŚR 5

Jan Krystek

1
PS 22

Krystian Orzechowski

1 A
2 Formacja
LO 10

Cezary Hennek

PO 2

Bartosz Szybalski

2 min
LS 25

Patryk Sulisz

PS 26

Piotr Węgrzyk

3 Formacja
LO 14

Ksawery Konieczny

PO 19

Ignacy Galusek

1
LS 18

Oliwier Adler

ŚR 15

Martsin Bartashevich

1
PS 13

Dominik Paprotny

2 min
4 Formacja
LO 8

Kamil Skrodziuk

2 min
PO 7

Filip Laskowski

Trener
Marcin Penczek