Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

ŻAK STARSZY (SZHL) poniedziałek, 20 grudzień 2021 poniedziałek, 20 grudzień 2021
NAPRZÓD
20-1
POLONIA
Arena Jantor MOSiR Katowice
Strzały 20-1
S. Główny Grzegorz Lipinski
S. Główny Łukasz Sośnierz
S. Liniowy
S. Liniowy
Frekwencja 30
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:17
Gol
59:00
Gol
51:16
Gol
47:05
Kara (2 min)
Jakub Świątkowski - Spowodowanie upadku przeciwnika
43:58
Gol
40:00
Zmiana bramkarza
37:36
Gol
35:54
Kara (2 min)
Damian Borlik - Spowodowanie upadku przeciwnika
30:45
Gol
30:24
Kara (2 min)
Igor Gądzik - Spowodowanie upadku przeciwnika
26:10
Kara (2 min)
Kacper Janda - Uderzenie kijem
24:20
Kara (2 min)
24:20
Kara (2 min)
24:03
Kara (2 min)
Mateusz Pol - Spowodowanie upadku przeciwnika
24:03
Kara (2 min)
Mateusz Pol - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
16:08
Kara (2 min)
15:50
Kara (2 min)
Kamil Dzik - Spowodowanie upadku przeciwnika
15:12
Kara (2 min)
12:56
Kara (2 min)
Damian Borlik - Spowodowanie upadku przeciwnika
08:28
Kara (2 min)
Katarzyna Gapińska - Spowodowanie upadku przeciwnika
06:41
Kara (2 min)
Mateusz Pol - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 32

Igor Kirstein

BR 39

Piotr Mula

1 1 0%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 31

Igor Gądzik

1 1 A 2 min
PO 43

Kamil Dzik

2 A 2 min
LS 13

Adrian Strojny

3 5 A
ŚR 51

Michał Kosmęda

3 2 A
PS 8

Karol Strzelec

5
2 Formacja
LO 42

Igor Łukaszewski

1
PO 15

Jakub Świątkowski

4 min
LS 21

Konrad Bulas

3 2 A
ŚR 18

Małgorzata Zakrzewska

4 2 A
PS 37

Bartosz Wojciechowski

3 A
3 Formacja
LS 14

Paweł Wilczak

ŚR 44

Mateusz Pol

6 min
PS 41

Szymon Skawiński

Trener
Jakub Piper
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 39

Maksymilian Kowalczyk

11 11 0%
BR 45

Filip Stępowski

9 9 0%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 29

Kacper Janda

2 min
PO 80

Michał Konenc

LS 23

Marcin Magdziak

1 A
ŚR 99

Michał Szyszka

PS 46

Grzegorz Bytom

2 Formacja
LO 36

Katarzyna Składny

PO 4

Katarzyna Gapińska

2 min
LS 54

Denis Rusyn

ŚR 26

Dorota Juszczak

PS 28

Dominik Litwa

3 Formacja
PO 12

Aleksander Turłajew

LS 73

Arkadiusz Gajewski

ŚR 43

Jakub Polewiak

PS 87

Marek Boczej

4 Formacja
LO 82

Damian Borlik

1 6 min
PO 88

Michał Kędzia

LS 6

Amadeusz Tyński

4 min
ŚR 1

Danill Zhurnevich

PS 71

Maksymilian Suszek

Trener
Łukasz Dybaś