Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

ŻAK STARSZY (SZHL) poniedziałek, 20 grudzień 2021 poniedziałek, 20 grudzień 2021
JASTRZĘBIE
18-1
KATOWICE
Lodowisko Jastor MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Strzały 18-1
S. Główny Eryk Sztwiertnia
S. Główny Mateusz Cieśla
S. Liniowy
S. Liniowy
Frekwencja 40
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
58:34
Czas
58:34
Kara (2 min)
Przemysław Muzyka - Spowodowanie upadku przeciwnika
49:05
Kara (2 min)
45:46
Kara (2 min)
45:11
Kara (2 min)
Antoni Galant - Atak w okolice głowy lub szyi
44:37
Zmiana bramkarza
41:12
Kara (2 min)
Wiktor Landziński - Spowodowanie upadku przeciwnika
39:59
Gol
29:08
Kara (2 min)
Kamil Skrodziuk - Przeszkadzanie
28:31
Kara (2 min)
Jakub Czyż - Rzucenie na bandę
27:46
Gol
20:00
Zmiana bramkarza
19:12
Kara (2 min)
Bartosz Szybalski - Spowodowanie upadku przeciwnika
13:50
Kara (2 min)
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 20

Maksymilian Szczęsny

1 1 0%
BR 1

Samuel Plinta

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 88

Filip Chrobociński

3 6 A
PO 99

Natan Gołofit

1 4 A
LS 12

Jakub Czyż

6 1 A 2 min
ŚR 90

Mateusz Midzierski

3 2 min
PS 14

Michał Kijas

2 Formacja
LO 29

Wiktor Landziński

1 A 2 min
PO 8

Filip Tyrna

2 4 A
LS 24

Antoni Galant

2 1 A 2 min
ŚR 3

Przemysław Muzyka

2 A 2 min
PS 85

Pascal Górski

3 Formacja
LO 27

Wojciech Nowak

PO 7

Hubert Hławiczka

LS 44

Maksymilian Nietrzebka

1
ŚR 14

Paweł Górny

PS 66

Jakub Dąbrowa

4 Formacja
LO 9

Damian Maciejewski

Trener
Marek Chrabański
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Adam Henc

6 6 0%
BR 31

Alex Standzina

12 12 0%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 8

Kamil Skrodziuk

2 min
PO 6

Szymon Strzelczyk

2 min
LS 13

Dominik Paprotny

ŚR 4

Adam Hornik

PS 14

Ksawery Konieczny

2 Formacja
LO 10

Cezary Hennek

PO 2

Bartosz Szybalski

2 min
LS 25

Patryk Sulisz

ŚR 23

Dominik Pawiński

PS 15

Martsin Bartashevich

3 Formacja
LO 21

Klaudia Wilk

LS 22

Krystian Orzechowski

ŚR 19

Ignacy Galusek

1
PS 5

Jan Krystek

1 A
4 Formacja
LO 26

Piotr Węgrzyk

2 min
Trener
Marcin Penczek