home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Live event Kalendarz tag

Social Media

PLHK niedziela, 05 wrzesień 2021 niedziela, 05 wrzesień 2021
UNIA
10-0
BIAŁE
Hala Lodowa MOSiR Oświęcim
Strzały 10-0
S. Główny Paweł Pomorzewski
S. Główny
S. Liniowy Sebastian Iwaniak
S. Liniowy Monika Szpyt- Jucha
Frekwencja 30
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
58:18
Kara (2 min)
Paulina Marchewka - Trzymanie przeciwnika
49:17
Kara (2 min)
Wiktoria Kierc - Atak kolanem
49:17
Kara (20 min)
Dominika Szymik - Kara meczu za niesportowe zachowanie
49:17
Kara (10 min)
Dominika Szymik - Kara za niesportowe zachowanie 10 min
44:39
Kara (2 min)
Martyna Marchewka - Atak kijem trzymanym oburącz
43:29
Gol
41:09
Kara (2 min)
Martyna Marchewka - Spowodowanie upadku przeciwnika
36:30
Kara (2 min)
Anita Bodzioch - Spowodowanie upadku przeciwnika
32:18
Kara (2 min)
Weronika Szymura - Wysoko uniesiony kij
29:20
Kara (2 min)
Aleksandra Langner - Trzymanie przeciwnika
24:36
Kara (2 min)
Magdalena Głąbica - Spowodowanie upadku przeciwnika
14:12
Kara (2 min)
Aleksandra Langner - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 30

Anna Pieczyk

BR 55

Monika Chodak

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 23

Joanna Strzelecka

1 1 A
PO 99

Aleksandra Langner

4 min
LS 22

Aleksandra Pocheć

3
ŚR 19

Julia Gawlik

1 3 A
PS 13

Aneta Michałek

1 1 A
2 Formacja
LO 87

Ada Wawrzyk

PO 7

Magdalena Klatka

1 A
LS 14

Katarzyna Zaborska

1 1 A
ŚR 11

Justyna Żyła

3 A
PS 20

Anna Zaborska

1
3 Formacja
LO 6

Patrycja Pirogowicz

PO 32

Anna Kot

LS 56

Martyna Solorz

1 1 A
ŚR 72

Daniela Szeląg

1
PS 88

Karolina Makuch

4 Formacja
LO 50

Julia Węgrzyn

PO 24

Sandra Piotrowska

2 A
Trener
Michał Fikrt
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 96

Katarzyna Radomska

10 10 0%
BR 33

Oliwia Chrapek

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 21

Karolina Rostalska

PO 17

Zofia Postel

LS 25

Weronika Szymura

2 min
ŚR 8

Dominika Szymik

30 min
PS 18

Zuzanna Rduch

2 Formacja
LO 24

Magdalena Głąbica

2 min
PO 19

Anita Bodzioch

2 min
LS 27

Martyna Marchewka

4 min
ŚR 29

Wiktoria Kierc

2 min
PS 20

Julia Karbowniczak

3 Formacja
LO 39

Rita Piechaczek

PO 55

Paulina Marchewka

2 min
ŚR 9

Magdalena Komorowska

PS 22

Blanka Smółka

4 Formacja
LO 44

Viktoria Urbaś

Trener
Marek Kozyra