Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

MŁODZIK (SZHL) czwartek, 10 marzec 2022 czwartek, 10 marzec 2022
MOSM
14-0
POLONIA
Stadion Zimowy MOSiR Tychy
Strzały 14-0
S. Główny Marcin Majta
S. Główny X
S. Liniowy Michał Kret
S. Liniowy Michał Żak
Frekwencja 50
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
56:14
Kara (2 min)
56:14
Kara (2 min)
Kamil Knur - Ostrość
56:05
Kara (2 min)
44:34
Kara (2 min)
Marcin Magdziak - Atak kolanem
43:09
Kara (2 min)
Paweł Słomian - Spowodowanie upadku przeciwnika
41:14
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
35:33
Kara (2 min)
Marcin Magdziak - Opóźnianie gry
30:44
Kara (2 min)
Kamil Knur - Atak kijem trzymanym oburącz
26:53
Kara (2 min)
06:07
Kara (2 min)
Adam Kołodziej II - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 33

Sebastian Szmigiel

BR 39

Mateusz Bochyński

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 11

Jakub Janik

3 1 A
PO 17

Paweł Słomian

1 A 2 min
LS 92

Oliwier Langner

3 2 A
ŚR 97

Oliwier Skorupka

1
PS 89

Nikodem Wróblewski

1 2 A 2 min
2 Formacja
LO 45

Wojciech Wilczok

2 A
PO 44

Mateusz Majkowski

3 A
LS 57

Samuel Zimny

1 1 A
ŚR 87

Maksymilian Charmuszko

PS 91

Dawid Bukowski

1
3 Formacja
LO 25

Jakub Skrzypski

4 A
PO 32

Mateusz Biały

1 A
LS 36

Patryk Majchrzak

1
ŚR 67

Paweł Figiel

1
PS 75

Denys Babenko

2 1 A 2 min
4 Formacja
LO 19

Wiktor Janik

PO 6

Miłosz Tota

LS 85

Maciej Zellner

ŚR 15

Feliks Świerz

PS 7

Leon Pyrskała

Trener
Krzysztof Majkowski
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 35

Tobiasz Jaworski

10 10 0%
BR 39

Maksymilian Kowalczyk

4 4 0%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 69

Oskar Jaworski

PO 77

Błażej Kołodziejczak

LS 9

Kamil Knur

4 min
ŚR 23

Marcin Magdziak

4 min
PS 14

Igor Garncarczyk

2 Formacja
PO 44

Alicja Sowa

LS 40

Jakub Grobara

ŚR 37

Julia Nowak

PS 29

Kacper Janda

3 Formacja
LO 7

Natalia Kozłowska

PO 82

Damian Borlik

LS 19

Adam Kołodziej II

4 min
ŚR 5

Weronika Chorzępa

PS 16

Dominik Paciepnik

Trener
Tomasz Kowalczyk