Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

JUNIOR MŁODSZY (SZHL) środa, 08 grudzień 2021 środa, 08 grudzień 2021
UNIA
8-2
NAPRZÓD
Hala Lodowa MOSiR Oświęcim
Strzały 8-2
S. Główny Pomorzewski Paweł
S. Główny
S. Liniowy Iwaniak Sebastian
S. Liniowy Noworyta Rafał
Frekwencja 30
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:15
Kara (2 min)
Michał Zygmunt - Atak kolanem
59:15
Kara (10 min)
Michał Zygmunt - Kara za niesportowe zachowanie 10 min
56:12
Gol
54:29
Kara (2 min)
Adrian Płonka - Przeszkadzanie
51:26
Kara (2 min)
Mark Kovalenko - Uderzenie kijem
41:54
Kara (2 min)
Mykhailo Kovalchuk - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
40:00
Zmiana bramkarza
37:58
Kara (2 min)
Daniel Wilk - Ostrość
29:52
Kara (2 min)
Bartosz Barbach - Atak kolanem
25:38
Kara (2 min)
Mykhailo Kovalchuk - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
21:55
Kara (2 min)
Błażej Babczyński - Atak kijem trzymanym oburącz
18:38
Gol
13:33
Gol
12:50
Kara (2 min)
Michał Kruszyński - Opóźnianie gry
11:04
Kara (2 min)
Paweł Bujok - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 32

Adrian Gąsior

2 2 0%
BR 31

Adam Mąsior

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 91

Miłosz Pencko

PO 99

Szymon Siemasz

LS 98

Michał Zygmunt

1 12 min
ŚR 28

Daniel Wilk

1 1 A 2 min
PS 76

Adrian Płonka

3 A 2 min
2 Formacja
LO 13

Kacper Prokopiak

1 A
PO 87

Igor Kukla

LS 19

Mykhailo Kovalchuk

2 1 A 4 min
ŚR 90

Ihor Nikolaevich

1 2 A
PS 7

Adrian Ziober

3 Formacja
LO 70

Roman Shoferovskyi

2
PO 93

Wiktor Maniak

LS 8

Jan Bratek

1 A
ŚR 17

Danylo Baida

1 1 A
PS 15

Illia Baida

2 A
4 Formacja
LO 88

Przemysław Ćwiek

PO 24

Filip Witek

LS 29

Damian Wróbel

Trener
Magiera Witold
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 80

Paweł Kupka

4 4 0%
BR 1

Dawid Kaczyński

4 4 0%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 3

Paweł Bujok

2 min
PO 5

Błażej Babczyński

2 min
LS 27

Mark Kovalenko

2 min
ŚR 10

Piotr Ciepielewski

2
PS 78

Piotr Kuc

2 Formacja
LO 97

Michał Kruszyński

2 min
LS 91

Brian Gruca

ŚR 47

Adam Wojsław

PS 15

Michał Bensz

3 Formacja
LS 12

Tobiasz Potrawa

ŚR 11

Bartosz Barbach

2 min
Trener
Radwan Jakub