Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

JUNIOR MŁODSZY (SZHL) środa, 09 luty 2022 środa, 09 luty 2022
MOSM
2-7
UNIA
Stadion Zimowy MOSiR Tychy
Strzały 2-7
S. Główny Dariusz Pobożniak
S. Główny x
S. Liniowy Mateusz Kucharewicz
S. Liniowy Paweł Zięba
Frekwencja
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:33
Kara (20 min)
59:33
Kara (5 min)
59:33
Kara (20 min)
59:33
Kara (5 min)
58:36
Kara (2 min)
Wiktor Maniak - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
58:36
Kara (2 min)
Igor Ratajczak - Atak kijem trzymanym oburącz
55:50
Kara (2 min)
Igor Niewiadomski - Atak łokciem
46:52
Kara (2 min)
Kacper Prokopiak - Spowodowanie upadku przeciwnika
44:07
Kara (2 min)
42:53
Gol
41:57
Kara (2 min)
Igor Kukla - Podcięcie
41:57
Kara (2 min)
Igor Kukla - Obraza sędziego
41:29
Kara (2 min)
41:29
Kara (2 min)
Adrian Płonka - Atak kijem trzymanym oburącz
41:29
Kara (2 min)
41:29
Kara (2 min)
41:29
Kara (2 min)
29:15
Kara (2 min)
06:08
Kara (2 min)
Adrian Ziober - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 31

Mateusz Kubiaczyk

3 3 0%
BR 27

Kacper Łącki

4 4 0%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 87

Maksymilian Charmuszko

PO 97

Dawid Bukowski

LS 67

Paweł Figiel

ŚR 91

Bartosz Krawczyk

PS 88

Igor Ratajczak

2 min
2 Formacja
LO 89

Nikodem Wróblewski

1 A
PO 63

Mateusz Twarowski

2 min
LS 36

Patryk Majchrzak

1 2 min
ŚR 17

Kamil Krzyżowski

1 A
PS 92

Oliwier Langner

2 min
3 Formacja
LO 23

Mateusz Strużek

25 min
PO 55

Konrad Kowalik

1
LS 85

Kacper Łatka

ŚR 9

Patrycjusz Krosny

Trener
Janusz Kwiatkowski
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 32

Adrian Gąsior

2 2 0%
BR 31

Adam Mąsior

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 91

Miłosz Pencko

1
PO 87

Igor Kukla

4 min
LS 44

Igor Niewiadomski

1 A 4 min
ŚR 28

Daniel Wilk

1 1 A
PS 8

Jan Bratek

2 Formacja
LO 13

Kacper Prokopiak

1 2 min
PO 6

Jan Juchniewicz

LS 21

Przemysław Ćwiek

PS 24

Filip Witek

2 A
3 Formacja
LO 70

Roman Shoferovskyi

2
PO 77

Andrei Chapelskyi

LS 76

Adrian Płonka

1 4 min
ŚR 17

Danylo Baida

1 A 2 min
PS 15

Illia Baida

2 A
4 Formacja
LO 99

Szymon Siemasz

25 min
PO 93

Wiktor Maniak

2 min
LS 29

Damian Wróbel

ŚR 10

Maksymilian Nowak

PS 7

Adrian Ziober

1 2 min
Trener
Witold Magiera