Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

ŻAK MŁODSZY (KPOZHL) niedziela, 06 marzec 2022 niedziela, 06 marzec 2022
WIKINGOWIE
2-6
BYDGOSZCZ
Lodowisko Helena im. H. Pilejczyk MOSiR Elbląg
Strzały 23-40
S. Główny Wiktor Wenz
S. Główny
S. Liniowy
S. Liniowy
Frekwencja
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:09
Zmiana bramkarza
59:09
Kara (2 min)
Maksymilan Artych - Przeszkadzanie
58:30
Zmiana bramkarza
57:35
Zmiana bramkarza
57:35
Kara (2 min)
Oskar Żwirek - Spowodowanie upadku przeciwnika
54:57
Kara (2 min)
54:09
Zmiana bramkarza
54:09
Kara (2 min)
45:23
Kara (2 min)
43:03
Kara (2 min)
Maksymilan Artych - Trzymanie przeciwnika
36:49
Kara (2 min)
Dariuss Damskalns - Przeszkadzanie
29:14
Zmiana bramkarza
28:03
Kara (2 min)
26:50
Kara (2 min)
Franciszek Kałużny - Spowodowanie upadku przeciwnika
24:14
Kara (2 min)
Bartek Małyj - Przeszkadzanie
20:54
Gol
18:47
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
16:38
Kara (2 min)
Juliusz Bołtryk - Spowodowanie upadku przeciwnika
08:25
Gol
05:20
Kara (2 min)
00:01
Zmiana bramkarza
00:01
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Aleks Jóźwiak

40 5 87.5%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 14

Justyna Adamczyk

2 min
PO 12

Gracjan Bołtryk

LS 10

Maksymilan Artych

1 1 A 4 min
ŚR 66

Alex Skawiński

PS 28

Fabian Klucznik

2 Formacja
LO 23

Juliusz Bołtryk

2 min
PO 8

Michał Pastewski

LS 15

Adam Brozdowski

2 min
ŚR 3

Szymon Maszaro

1 1 A
PS 11

Nikodem Kisielewski

3 Formacja
LO 13

Katarzyna Waleryś

PO 4

Iga Rutkowska

LS 9

Patryk Sambor

ŚR 18

Oskar Żwirek

2 min
PS 27

Oskar Wierzchoń

4 Formacja
LO 7

Maciej Lachowski

PO 16

Bartek Małyj

2 min
LS 26

Aleksander Kujawa

Trener
Jakub Wala
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 39

Kacper Tomczyk

12 1 91.7%
BR 1

Mikita Baikou

11 1 90.9%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 10

Krzysztof Tworek

PO 20

Franciszek Złotecki

LS 9

Marta Krzyżanowska

1 A
ŚR 12

Mikołaj Czywczyński

2 1 A
PS 13

Jakub Babiak

2
2 Formacja
LO 21

Jakub Kowalski

1 A
PO 8

Vladyslav Dmytrenko

2 A
LS 15

Franciszek Kałużny

4 min
ŚR 11

Artur Szwankowski

1 2 min
PS 17

Tezcan Birkan Efe

1
3 Formacja
PO 3

Dariuss Damskalns

4 min
LS 25

Maksymilian Majka

ŚR 7

Krzysztof Bednarski

PS 16

Paweł Sokół

Trener
Andrzej Mateja