Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

SUPERPUCHAR POLSKI wtorek, 19 październik 2021 wtorek, 19 październik 2021
JASTRZĘBIE
3-1
UNIA
Hala Lodowa MOSiR Oświęcim
Strzały 34-17
S. Główny Bartosz Kaczmarek
S. Główny Krzysztof Kozłowski
S. Liniowy Andrzej Nenko
S. Liniowy Mateusz Kucharewicz
Frekwencja 1200
60:00
Zmiana bramkarza
59:05
Czas
58:35
Zmiana bramkarza
43:54
Kara (2 min)
Ruslan Bashirov - Atak kijem trzymanym oburącz
37:39
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
35:47
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
34:54
Kara (2 min)
Arkadiusz Kostek - Spowodowanie upadku przeciwnika
17:58
Kara (2 min)
12:37
Kara (2 min)
Marcin Horzelski - Uderzenie kijem
06:00
Kara (2 min)
Egils Kalns - Spowodowanie upadku przeciwnika
04:05
Kara (2 min)
Kamil Paszek - Zahaczanie
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 7

Patrik Nechvatal

34 1 97.1%
BR 35

Michał Kieler

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 16

Arkadiusz Kostek

2 min
PO 78

Siarhei Bahaleisha

LS 92

Maciej Urbanowicz

ŚR 79

Vitalijs Pavlovs

PS 41

Frenks Razgals

2 Formacja
LO 17

Kamil Górny

PO 9

Yauheni Kameneu

LS 77

Ruslan Bashirov

1 A 2 min
ŚR 89

Roman Rac

PS 13

Egils Kalns

2 min
3 Formacja
LO 59

Marcin Horzelski

2 min
PO 6

Eriks Sevcenko

2
LS 82

Martin Kasperlik

1 A
ŚR 14

Samuel Mlynarovic (✖)

1 1 A 2 min
PS 27

Arturs Sevcenko

1 A
4 Formacja
LO 94

Jakub Gimiński

PO 8

Patryk Pelaczyk

LS 22

Radosław Nalewajka

ŚR 98

Dominik Jarosz

PS 20

Łukasz Nalewajka

Trener
Tom Coolen
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 53

Robert Kowalówka

17 3 82.4%
BR 31

Filip Płonka

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 4

Peter Bezuska

PO 21

Johan Skinnars (✖)

1 A
LS 88

Andrej Themar

ŚR 15

Victor Rollin Carlsson

PS 77

Teddy Da Costa

1
2 Formacja
LO 26

Cole MacDonald (✖)

PO 18

Miłosz Noworyta

1 A
LS 91

Daniil Orekhin

ŚR 61

Krystian Dziubiński

PS 12

Sebastian Kowalówka

3 Formacja
LO 55

Patryk Noworyta

PO 96

Kamil Paszek

2 min
LS 87

Alexei Trandin

ŚR 44

Łukasz Krzemień

PS 10

Dariusz Wanat

4 Formacja
LS 50

Tomasz Skokan

ŚR 40

Vasiliy Yerassov

Trener
Robert Kalaber