home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Live event Kalendarz tag

Social Media

PLHK niedziela, 05 wrzesień 2021 niedziela, 05 wrzesień 2021
STOCZNIOWIEC
12-0
CRACOVIA 1906
Hala Widowiskowo Sportowa Olivia II Gdańsk
Strzały 68-9
S. Główny Wojciech Wrycza
S. Główny
S. Liniowy Maciej Byczkowski
S. Liniowy Grzegorz Cytawa
Frekwencja 50
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
56:34
Kara (2 min)
Alicja Siejka - Uderzenie kijem
56:34
Kara (2 min)
Ewa Synowiec - Uderzenie kijem
51:51
Kara (2 min)
Julia Grzelak - Spowodowanie upadku przeciwnika
48:17
Kara (2 min)
Maja Banaś - Spowodowanie upadku przeciwnika
46:25
Kara (2 min)
Kinga Niechwiej-Malska - Spowodowanie upadku przeciwnika
44:13
Kara (2 min)
Karolina Baran - Uderzenie kijem
26:15
Zmiana bramkarza
21:13
Kara (2 min)
Nikola Isztok - Spowodowanie upadku przeciwnika
20:55
Kara (2 min)
Katarzyna Kasprzycka - Wysoko uniesiony kij
18:16
Gol
04:26
Gol
04:05
Kara (2 min)
Ewa Synowiec - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 20

Agata Kosińska-Horzelska

4 🚫 100%
BR 33

Natalia Kwiatkowska

5 🚫 100%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 23

Natalia Kamińska

1 2 A
PO 11

Dominika Korkuz

1 1 A
LS 37

Alicja Siejka

1 1 A 2 min
ŚR 15

Katarzyna Kasprzycka

1 2 min
PS 28

Maja Brzezińska

1
2 Formacja
LO 98

Renata Tokarska

1 2 A
PO 73

Maja Banaś

2 min
LS 71

Magdalena Łąpieś

4 2 A
ŚR 8

Tetiana Onyshchenko

6 A
PS 2

Julia Łapińska

1 3 A
3 Formacja
LS 19

Anna Sencerz

1
ŚR 10

Julia Grzelak

2 min
PS 81

Olga Jaskulska

1 A
Trener
Zenon Obłoński
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 31

Zuzanna Oleksa

29 8 72.4%
BR 1

Joanna Bukała

39 4 89.7%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 9

Karolina Smach

PO 16

Ewa Synowiec

4 min
LS 15

Karolina Baran

2 min
ŚR 25

Kinga Niechwiej-Malska

2 min
PS 81

Małgorzata Synowiec

2 Formacja
LO 12

Nikola Isztok

2 min
PO 11

Magda Mroczka

LS 55

Magdalena Olszewska

ŚR 7

Amelia Firek

PS 13

Franciszka Kobylańska

3 Formacja
LO 64

Wioleta Ziółkowska

LS 6

Zofia Szeliga

PS 66

Justyna Suchoń

Trener
Stanisław Cieślak