Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

MŁODZIK (KPOZHL) piątek, 18 luty 2022 piątek, 18 luty 2022
LEGIA
2-9
SOKOŁY
Lodowisko COS Torwar II Warszawa
Strzały -
S. Główny Michał Guzik
S. Główny Tymon Gajda
S. Liniowy
S. Liniowy
Frekwencja 33
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:59
Kara (2 min)
52:49
Kara (2 min)
Aleh Panamarenka - Wysoko uniesiony kij
52:49
Kara (2 min)
Jan Łapa - Spowodowanie upadku przeciwnika
50:32
Gol
50:01
Kara (2 min)
Błażej Filip - Obraza sędziego
50:01
Kara (2 min)
Artur Szyłak - Obraza sędziego
42:58
Kara (2 min)
Aleh Panamarenka - Spowodowanie upadku przeciwnika
40:49
Kara (2 min)
Mark Siaredzich - Kara mniejsza techniczna
34:39
Kara (2 min)
Jan Łapa - Natarcie
28:55
Kara (2 min)
Michał Król II - Opóźnianie gry
28:55
Kara (2 min)
Oliwier Kućmierz - Spowodowanie upadku przeciwnika
23:41
Kara (2 min)
11:42
Kara (2 min)
Mark Siaredzich - Spowodowanie upadku przeciwnika
08:00
Kara (2 min)
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 88

Szymon Stojek

BR 1

Piotr Woźniak

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 50

Tymon Srokosz

PO 45

Maksymilian Mościcki

LS 11

Szymon Zdziechowski

PS 28

Oliwier Kućmierz

2 min
2 Formacja
LO 83

Jan Łapa

4 min
PO 23

Mikołaj Trębacz

LS 24

Jan Radzimirski

ŚR 17

Kacper Rocki

1 2 min
PS 51

Danill Makaranka

3 Formacja
LO 48

Ignacy Gajda

PO 37

Artur Szyłak

2 min
LS 42

Kuba Karpiński

1
ŚR 41

Yuli Shyshliuk

PS 34

Jeremi Prokurat

1 A
Trener
Michał Porębski
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Michał Król II

BR 2

Sylwester Pawłowski

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 34

Marcel Gimiński

PO 35

Artur Fraszko

LS 15

Aleh Panamarenka

2 A 4 min
ŚR 9

Rafał Podborny

1
PS 37

Mark Siaredzich

2 6 min
2 Formacja
LO 33

Brus Wilmański

1 A
PO 19

Błażej Filip

1 1 A 2 min
LS 14

Jacek Juchniewicz II

2 1 A 2 min
ŚR 18

Maciej Pezowicz

PS 10

Igor Żołnowski

1
3 Formacja
PO 23

Jakub Suszko

LS 29

Jan Szpucha

2 A
ŚR 40

Maksym Kopylov

2
PS 26

Adam Krajewski

2 A
Trener
Paweł Głaz