home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Live event Kalendarz tag

Social Media

1 LIGA / MHL sobota, 11 wrzesień 2021 sobota, 11 wrzesień 2021
POLONIA
5-1
NIEDŹWIADKI
Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów OSiR Bytom
Strzały 48-16
S. Główny Dariusz Pobożniak
S. Główny
S. Liniowy Zachariasz Kadela
S. Liniowy Paweł Zięba
Frekwencja 1050
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
58:23
Kara (2 min)
Adam Faska - Przeszkadzanie
52:10
Kara (2 min)
Artur Senkevich - Spowodowanie upadku przeciwnika
39:26
Kara (2 min)
Marcin Dulęba - Spowodowanie upadku przeciwnika
34:06
Kara (2 min)
Artur Senkevich - Spowodowanie upadku przeciwnika
28:25
Kara (2 min)
Jakub Mazur II - Atak kijem trzymanym oburącz
23:08
Kara (2 min)
Piotr Bajon - Przeszkadzanie
21:25
Kara (2 min)
20:49
Kara (2 min)
Bartłomiej Stępień - Wysoko uniesiony kij
18:36
Kara (2 min)
06:12
Kara (2 min)
Artur Senkevich - Wysoko uniesiony kij
02:38
Kara (2 min)
Tomasz Wcisło - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Mateusz Kołodziej

16 1 93.8%
BR 29

Łukasz Wieczorek IV

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 14

Bartłomiej Stępień

1 A 2 min
PO 8

Aleksander Bodora

LS 16

Błażej Salamon

1 1 A
ŚR 22

Valerii Polinin

PS 15

Michał Rybak

2 A
2 Formacja
LO 18

Mateusz Dworaźny

PO 4

Patryk Matusik

LS 19

Łukasz Dybaś

ŚR 9

Piotr Bajon

2 A 2 min
PS 13

Karol Wąsiński

2
3 Formacja
LO 20

Adam Faska

2 min
PO 21

Michał Proczek

1 1 A
LS 11

Artsiom Senkevich

ŚR 12

Artur Senkevich

1 6 min
PS 10

Sebastian Wicher

1 A
4 Formacja
PO 5

Wiktor Stacherski

LS 7

Dawid Wawrzkiewicz

ŚR 6

Tomasz Wcisło

2 min
PS 17

Oskar Rzekanowski

Trener
Mariusz Puzio
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 30

Mateusz Buczek

48 5 89.6%
BR 31

Filip Wiszyński

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 20

Dawid Zawiła

PO 13

Sebastian Bar

LS 11

Łukasz Łyko

1 A
ŚR 79

Damian Ginda

1
PS 88

Leonard Litwin

2 Formacja
LO 53

Kacper Rocki

PO 5

Michał Starościak

2 min
LS 18

Filip Sienkiewicz

ŚR 9

Paweł Pisula

PS 16

Marcin Dulęba

4 min
3 Formacja
LO 80

Radosław Orzechowski

PO 24

Mateusz Koczera

LS 81

Marlon Wróbel

ŚR 21

Jakub Mazur II

2 min
PS 26

Aleks Radwański

Trener
Tomasz Wolanin