Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

MŁODZIK (KPOZHL) niedziela, 06 marzec 2022 niedziela, 06 marzec 2022
KOZIOŁKI
2-10
SOKOŁY
Lodowisko Chwiałka im. Witalisa Ludwiczaka POSiR Poznań
Strzały 19-45
S. Główny Sławomir Kaczmarek
S. Główny Mariusz Nawrocki
S. Liniowy
S. Liniowy
Frekwencja 18
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:58
Kara (2 min)
Marcin Baranowski - Uderzenie kijem
59:58
Kara (2 min)
Emil Szotkiewicz - Atak kijem trzymanym oburącz
57:23
Czas
55:04
Kara (2 min)
Kara na bramkarza
54:14
Kara (2 min)
Brus Wilmański - Uderzenie kijem
44:46
Czas
44:09
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
41:29
Gol
39:47
Kara (2 min)
Bartłomiej Pucek - Spowodowanie upadku przeciwnika
33:06
Kara (2 min)
Artur Fraszko - Opóźnianie gry
27:13
Kara (2 min)
Kajetan Kucharzewski - Spowodowanie upadku przeciwnika
26:49
Kara (2 min)
21:37
Kara (2 min)
Emil Szotkiewicz - Przeszkadzanie
18:18
Gol
08:46
Kara (2 min)
Jacek Juchniewicz II - Rzucenie na bandę
04:04
Gol
01:04
Kara (2 min)
Bartłomiej Pucek - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 33

Ihor Balabin

45 10 77.8%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 58

Borys Szymański

PO 74

Bartłomiej Pucek

4 min
LS 6

Cyprian Żołnierkiewicz

ŚR 97

Michał Cybulski

2
PS 96

Brunon Szymański

2 A
2 Formacja
LO 18

Marcin Baranowski

2 min
PO 77

Mateusz Szymczak

LS 98

Rajmund Domowicz

ŚR 68

Maksymilian Grzybowski

PS 25

Kacper Krzyżanowski

3 Formacja
LS 15

Agata Cybulska

ŚR 3

Matylda Stępień

PS 70

Kajetan Kucharzewski

2 min
Trener
Nazarii Prokopchuk
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Michał Król II

19 2 89.5%
BR 2

Jan Szpucha

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 34

Marcel Gimiński

2 A
PO 27

Emil Szotkiewicz

2 A 4 min
LS 14

Jacek Juchniewicz II

2 2 min
ŚR 9

Rafał Podborny

1 2 min
PS 37

Mark Siaredzich

1 2 A
2 Formacja
LO 32

Franciszek Połczyński

PO 19

Błażej Filip

1 A
LS 18

Maciej Pezowicz

1
ŚR 15

Jakub Vitek

2
PS 10

Igor Żołnowski

1
3 Formacja
LO 22

Artur Fraszko

2 min
PO 40

Sylwester Pawłowski

LS 33

Brus Wilmański

2 min
ŚR 35

Maksym Kopylov

1 A
PS 26

Adam Krajewski

2 2 A
4 Formacja
PS 29

Jakub Suszko

Trener
Łukasz Podsiadło