Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL sobota, 11 wrzesień 2021 sobota, 11 wrzesień 2021
OPOLE
14-2
PODHALE
Lodowisko Torpol MOSiR Opole
Strzały 66-27
S. Główny Sajmon Grelich
S. Główny
S. Liniowy Michal Kret
S. Liniowy Michal Zak
Frekwencja 50
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
58:22
Kara (2 min)
Nicholas Coleman - Spowodowanie upadku przeciwnika
57:48
Kara (2 min)
Karol Sarniak - Wysoko uniesiony kij
52:19
Kara (2 min)
Damian Dąbkowski - Uderzenie kijem
51:38
Zmiana bramkarza
45:48
Kara (2 min)
Karol Sarniak - Uderzenie kijem
45:48
Kara (2 min)
Jakub Trzebunia - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
44:38
Kara (2 min)
42:29
Gol
15:11
Kara (2 min)
Patryk Sulka - Zahaczanie
12:39
Zmiana bramkarza
10:23
Kara (2 min)
Kacper Worwa - Spowodowanie upadku przeciwnika
08:11
Gol
08:11
Czas
07:01
Kara (2 min)
Piotr Bielaczyc - Trzymanie przeciwnika
05:23
Kara (2 min)
Dominik Szlembarski - Trzymanie przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 35

Douglas Connor

27 2 92.6%
BR 29

Jackson Tipert

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 15

Tristen Konrad

2 3 A 2 min
PO 10

Oskar Bąk

4 A
LS 4

Nicholas Coleman

1 3 A 2 min
ŚR 16

James Spence

1 A
PS 9

Stefan Schilkie

2 Formacja
LO 43

Jonah Henderson

3 3 A
PO 17

Ilya McCullouch

2 3 A
LS 5

Damian Dąbkowski

2 min
ŚR 7

Michał Sadowski II

1 3 A
PS 26

Piotr Bielaczyc

1 A 2 min
3 Formacja
LO 11

Devin Panzeca

5 2 A
Trener
Aleksandr Rymmo
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 72

Oskar Polak

27 7 74.1%
BR 29

Kacper Zając

39 7 82.1%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 24

Patryk Sulka

2 min
PO 16

Dominik Szlembarski

1 2 min
LS 86

Kacper Worwa

1 A 2 min
ŚR 69

Marcin Pudzisz

PS 59

Daniel Nykaza

2 Formacja
LO 77

Krystian Wikar

PO 7

Karol Sarniak

4 min
LS 10

Krzysztof Jarczyk

1
ŚR 89

Kacper Malasiński

1 A
PS 17

Jakub Trzebunia

1 A 2 min
3 Formacja
LO 21

Tadeusz Słowakiewicz

PO 11

Piotr Bury

LS 13

Kacper Luberda

ŚR 28

Patryk Danel

PS 22

Szymon Siuty

Trener
Jacek Szopinski