Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

ŻAK MŁODSZY (KPOZHL) niedziela, 06 luty 2022 niedziela, 06 luty 2022
KOZIOŁKI
9-10D
BYDGOSZCZ
Lodowisko Chwiałka im. Witalisa Ludwiczaka POSiR Poznań
Strzały -
S. Główny Vitaliy Slabenko
S. Główny Mariusz Nawrocki
S. Liniowy
S. Liniowy
Frekwencja 65
64:22
Zmiana bramkarza
64:22
Zmiana bramkarza
64:22
Gol
9:10
EQ
55:41
Kara (2 min)
Dariuss Damskalns - Spowodowanie upadku przeciwnika
53:15
Gol
51:24
Gol
47:15
Czas
45:35
Kara (2 min)
43:53
Kara (2 min)
43:35
Gol
40:50
Kara (2 min)
Oliwia Wroniecka - Trzymanie przeciwnika
40:28
Gol
36:24
Kara (2 min)
35:00
Gol
31:17
Kara (2 min)
30:17
Zmiana bramkarza
30:17
Gol
25:16
Gol
20:00
Zmiana bramkarza
12:44
Kara (2 min)
Ignacy Kurkiewicz - Spowodowanie upadku przeciwnika
04:41
Kara (2 min)
Mikołaj Czywczyński - Atakowanie ciałem (hokej kobiet)
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 31

Małgorzata Płachtij

BR 27

Jan Kosakowski

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 46

Mikołaj Leimann

1 2 A
PO 62

Arkadiusz Kobus

LS 90

Paweł Ławrynowicz

1 1 A
ŚR 92

Filip Jakubowski

PS 10

Ignacy Kurkiewicz

1 2 min
2 Formacja
LO 27

Eryk Zawadzki

2 1 A
PO 29

Gracjan Młynarski

1 1 A
LS 52

Oliwia Wroniecka

3 1 A 2 min
ŚR 95

Jan Chojnacki

4 min
PS 13

Radosław Glonek

3 Formacja
LO 16

Szymon Tomkowiak

1 A
PO 54

Bartosz Miłkowski

LS 7

Joanna Nowak

ŚR 24

Ignacy Pospieszny

PS 4

Jakub Lewandowski

4 Formacja
LO 3

Tymon Gulczyński-Elhadi

PO 77

Jan Cwojdziński

Trener
Dariusz Żak
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 0

Kacper Tomczyk

BR 18

Michał Tregub

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 16

Vladyslav Dmytrenko

PO 22

Sara Nitka

3 3 A 2 min
LS 9

Marta Krzyżanowska

ŚR 12

Mikołaj Czywczyński

3 2 A 4 min
PS 13

Jakub Babiak

2 Formacja
LO 21

Jakub Kowalski

PO 20

Franciszek Złotecki

1 1 A
LS 7

Krzysztof Bednarski

ŚR 4

Artur Szwankowski

2
PS 17

Tezcan Birkan Efe

3 Formacja
PO 1

Maksymilian Majka

LS 19

Wiktor Roch

ŚR 3

Dariuss Damskalns

1 2 min
PS 15

Franciszek Kałużny

Trener
Andrzej Mateja