home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Live event Kalendarz tag

Social Media

1 LIGA / MHL sobota, 11 wrzesień 2021 sobota, 11 wrzesień 2021
CRACOVIA
5-0
UNIA
Lodowisko im. Adam "Rocha" Kowalskiego Kraków
Strzały 44-34
S. Główny Maciej Gąsienica - Makowski
S. Główny
S. Liniowy Marcin Kołodziej
S. Liniowy Oskar Guzda
Frekwencja 45
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:05
Kara (2 min)
Mateusz Filipowicz - Uderzenie kijem
57:25
Kara (2 min)
57:25
Kara (2 min)
57:25
Kara (5 min)
Aleksander Noworyta - Rzucenie na bandę
57:25
Kara (20 min)
Aleksander Noworyta - Kara meczu za niesportowe zachowanie
54:48
Kara (2 min)
Mateusz Filipowicz - Atak kijem trzymanym oburącz
41:55
Kara (2 min)
38:56
Kara (2 min)
Marcin Kuzak II - Wysoko uniesiony kij
33:28
Kara (2 min)
Oskar Adamczyk - Przeszkadzanie
29:31
Kara (2 min)
Mateusz Filipowicz - Atak kijem trzymanym oburącz
28:42
Kara (2 min)
Piotr Kot - Spowodowanie upadku przeciwnika
28:42
Zmiana bramkarza
28:32
Zmiana bramkarza
27:26
Kara (2 min)
Bogdan Protsenko - Atak kijem trzymanym oburącz
21:58
Kara (2 min)
Dominik Lichota - Atak łokciem
05:07
Kara (2 min)
Szymon Fus - Ostrość
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 22

Łukasz Hebda

34 🚫 100%
BR 2

Sebastian Gorczyca II

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 12

Michał Jaracz

2 min
PO 3

Kamil Mętel

LS 13

Mikhail Sapehin

1 1 A
ŚR 7

Igor Augustyniak

2 1 A
PS 17

Antoni Dziurdzia

1 4 A
2 Formacja
LO 9

Damian Kapa

PO 21

Dawid Tynka

1
LS 15

Marcin Kuzak II

2 min
ŚR 20

Szymon Kiełbicki

3 Formacja
LO 19

Olaf Surma

PO 11

Jakub Gawlik

LS 18

Wiktor Brzozowski

ŚR 4

Oskar Kuczek

PS 10

Radosław Krztoń

2 min
4 Formacja
LO 8

Szymon Brzozowski

PO 5

Oskar Adamczyk

2 min
LS 23

Benedykt Bieniek

ŚR 6

Dawid Balasa

Trener
Dominik Salamon
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 31

Filip Płonka

44 5 88.6%
BR 18

Gabriel Kaczkowski

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 6

Piotr Kot

2 min
PO 39

Adam Wytrykus

LS 88

Vasiliy Yerassov

ŚR 19

Krystian Sosnowski

PS 22

Yahor Piankrat

2 Formacja
LO 11

Adam Kot

PO 70

Jakub Najsarek

LS 28

Szymon Fus

2 min
ŚR 87

Mateusz Filipowicz

6 min
PS 17

Bogdan Protsenko

2 min
3 Formacja
LO 21

Artur Ptashkin

PO 7

Arkadiusz Guzik

LS 16

Jakub Kurandy

ŚR 13

Aleksander Noworyta

27 min
PS 10

Dominik Lichota

2 min
Trener
Luboszek Witoszek