Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

ŻAK STARSZY A (KPOZHL) sobota, 13 listopad 2021 sobota, 13 listopad 2021
LEGIA
12-10
KOZIOŁKI
Lodowisko COS Torwar II Warszawa
Strzały 12-10
S. Główny Paweł Podlas
S. Główny Tymon Gajda
S. Liniowy
S. Liniowy
Frekwencja 100
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
54:49
Kara (2 min)
Maksymilian Grzybowski - Spowodowanie upadku przeciwnika
51:33
Gol
49:14
Kara (2 min)
48:59
Gol
48:59
Czas
46:46
Gol
40:00
Kara (2 min)
Kacper Krzyżanowski - Spowodowanie upadku przeciwnika
37:43
Kara (2 min)
Igor Gulczyński - Spowodowanie upadku przeciwnika
29:20
Kara (2 min)
Igor Gulczyński - Kara na bramkarza
27:54
Gol
23:45
Kara (2 min)
Igor Gulczyński - Spowodowanie upadku przeciwnika
20:01
Kara (2 min)
Rajmund Domowicz - Opóźnianie gry
19:45
Gol
15:03
Kara (2 min)
Jakub Zamkowski - Przeszkadzanie
12:46
Czas
12:37
Gol
09:37
Kara (2 min)
Jakub Zamkowski - Spowodowanie upadku przeciwnika
08:00
Kara (2 min)
Kuba Karpiński - Atak kijem trzymanym oburącz
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 44

Julian Opiłowski

10 10 0%
BR 21

Ignacy Pimpicki

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 54

Robert Zawadzki

1 2 A
PO 53

Julian Marszał

1
LS 34

Kuba Karpiński

2 4 A 2 min
ŚR 52

Jeremi Prokurat

4 1 A
PS 24

Stanisław Lewandowski

1 4 A
2 Formacja
LO 32

Jakub Zamkowski

4 min
PO 47

Stanisław Kępka

1 A
LS 22

Denis Sydorov

1
ŚR 40

Yuli Shyshliuk

2
PS 12

Szymon Laskus

1 A
3 Formacja
LS 41

Michał Szymczak

PS 28

Jan Seremak

1 A
Trener
Tomasz Wołkowicz
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 33

Ihor Balabin

9 9 0%
BR 3

Gauderic Delattre-De Maximy

3 3 0%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 21

Maksymilian Grzybowski

2 min
LO 95

Jan Chojnacki

LS 26

Igor Gulczyński

6 min
ŚR 8

Szymon Grabarek

2 2 A
PS 98

Rajmund Domowicz

3 2 min
2 Formacja
LO 37

Maksym Hnibieda

PO 15

Agata Cybulska

1 A
PO 77

Mateusz Szymczak

2 A 2 min
ŚR 13

Weronika Świątek

1 A
PS 86

Matylda Stępień

2
3 Formacja
LS 7

Filip Gnat

PS 25

Kacper Krzyżanowski

3 1 A 2 min
Trener
Prokopchuk Nazarii